VOLKSWAGEN PASSAT VI

Amikor megvettem ez tűnt e legjobb ár-érték arányú autónak a piacon és még garancia is volt rá. Vásárlás után nem sokkal szétment a vezérműlánc (nem a vezérlést végző szíj, hanem az egyik vezérműtengelyt hajtó lánc!) ez garanciálisan 130.000,-Ft-ba került. Megnéztem az interneten: konstrukciós hiba. Elment a xenon égő, két szerelő előttem 2 óra alatt cserélte ki és nem lazsáltak. Minden előjel nélkül elment az akkumulátor, nem tudtam beindítani, mert alacsony áramellátásnál tilt az elektronika. Minden előjel nélkül tönkrement az önindítója, nem tudtam beindítani. Kétezer kilométerenként 1 kg olajat eszik. Nyekereg benne minden, kesztyűtartó, kartámasz. Egy katasztrófa. Legjobban tetszett: formája és a motorja, amig nem használtam. Legjobban utáltam: az átverés érzést. Kényelmetlen az ülése, zörög minden benne, 120 km/h felett futóműzajos. A megvételkori állapotlap szerint pedig nem volt törve

Születési éve: 1953

Utastér: szuk

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszer 3 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 130000 Ft.