SEAT CORDOBA

A formája az gyönyörű..első látásra szerelem volt.. Imádom a hatalmas csomagtartóját!! Amit nem szeretek benne olyan nincs...nagyon megbízható autó!! Ami miatt néha bosszankodom,az az hogy kevés a hely a váltó körül(utastér),hiányolom a kis tároló rekeszt a kéziféknél, illetve az üléshuzat,rendkívül kényes(világos szürke)minden meglátszik rajta(egy csepp esővíz is foltot hagy!!) A sebváltó nagyon patent,igazán sportos ami nekem különösen tetszik.. Országúton is kellemesen lehet vele előzgetni (akár még 4 fővel is!!)Én azért szeretek visszakapcsolni!! :)

Születési éve: 1983

Neme: no

Meghibásodás leírása: Nagyon szeretem ezt az autót!!!! Ami "gáz" hogy,benzines tudtommal csak 1.4-ben kapható max.100 LE-vel..Leírás: Csak a világításom hagytam rajta 1x :) Gyújtást kb. 2 órára felejtettem rajta..egyből leszívta az aksim.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 5000 Ft. Leírás: A jobb hátsó ajtót kívülről nem lehet nyitni..valami elszállt a kilincsnél...megjavíttattam,kb.2 hónapig működött... :(

Visszatérő hiba leírása: Még nemsikerült..de ez az én hibám...mert azóta nem jártam még újból utána a problémának.