LADA 2110

Méretéhez képest jó a fogyasztása, jó menetteljesítmény, tágas utas tér, nagy csomagtartó. Az utastérben kevés a pakoló rekesz. Sok műszaki probléma- bár lehet hogy csak kifogtam.

Születési éve: 1973

Meghibásodás leírása: Sajnos az autó minőségével vannak problémák a gyári és az után gyártott alkatrészek minősége gyenge, igaz nem túl drágák. Rengeteg típus hibája van: - hullámosdó első féktárcsák - selejtes és a kormányt berázó acélfelnik-fiatra lecserélve - leégő indító motor a gyújtáskapcsoló hibája miatt - roszz minőségű utángyártott orosz de BOSCH jelzésű alkatrészek - immobiliser meghibásodása - kp. számítógép meghibásodása és cseréje - a karosszérián ujnyi illesztési hézagok körbe az autón mineden hol - indokolatlan hibajelzések amik aztán maguktól meg is szünnek, igaz az autó menetteljesítményén ezt nem lehet észre venni -gyárilag a hűtőventilátor jeladója nem volt bekötve, ezt más autóknál is észre vettem amit vásárlás előtt kipróbáltam - beázó csomagtartó a balhátsó lámpánál, mivel itt van kivezetve a lámpa alatt az elektromos csomagtér nyitó vezetéke - kuplung kiemelő villa törése szintén típus hiba és már átesetem rajta, egy hegesztée tört el?! - ha a fenti hibák nem lennének akkor egy használható autó lenne, mivel elég kényelmes és tágas, jó fogyasztással és menetteljesítménnyel, igénytelen és strapabíró futóművelLerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Sajnos az autó minősége kívánni valókat hagy maga után, az alkatrészek nem drágák, viszont fogyasztja őket. A régi Ladámat jobban szerettem.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 100000 Ft. Leírás: A típusról sajnos a szakszervízeknek sincs sok tapasztalatuk mivel az oroszok nem adnak hozzá megfelelő tecchnikai támogatást, szervíz utasítást.