Nagy bőröndbe jó pakolni? Hátsók a Genfi szalonról
A Genfi Autószalon legjobb farai
Ez a cikk több mint 90 napja frissült utoljára, ezért kérjük, az olvasása során ezt vegye figyelembe!
Egy cikk erejéig férfimagazinná alakulunk, az alábbi összeállításban kizárólag a Genfi Autószalonon lőtt fenekek szerepelnek.
A villanyhajtású Morgan Plus E kapja a Genf legrosszabb hátsója címet: lapos, kemény
Miután tegnap megmutattuk az autónavigátor fehér lovon közlekedő, érzékeny, már-már romantikus oldalát, most visszavesszük a hálós atlétát és az overallt, gépzsíros kezünkkel végigkenjük homlokunkon az izzadságot, majd a féltengelycsere és a gyúrás között tartott cigiszünetben kimegyünk a műhely előtt elmászkáló seggek után füttyögni.
Helyeske, fiatalságát 180 lóerős teljesítménnyel és izmos lábakkal ellensúlyozza
Az autós lapok a nagy nemzetközi szalonok során soha nem mulasztják el a hostessekről készült galéria elkészítését, gondolván, hogy a férfiak szeretnek kétdimenziós kirakati bábukra fantáziálni hosszú perceken át. Nagy fegyver ez a látogatókért vívott harcban, egy mély dekoltázs vagy izgatóan sliccelt szoknya még megszállott autórajongók körében is sokszor lehet érdekesebb a legújabb karbonszárnynál vagy hibridrendszernél. Most mi sem maradunk ki a sorból, alábbi cikkünkben a legjobb genfi popókat gyűjtöttük csokorba.
Reméljük, a 208 GTI ugyanolyan tüzes lesz, mint dédanyja volt, bár erre nincs sok esély. Euro5, satöbbi...
Először pedofil hajlamainknak adunk, a Peugeot-nál a 208 GTI, a Fordnál a Fiesta ST tomporára csorgatjuk kicsit nyálunkat. Ezután, még mindig a kék oválnál maradva a Kuga hátuljánál perverzpartiba csöppenünk, és lendületes láblendítéssel farbarúgjuk a kompakt szabadidő-autót: panaszkodás helyett erre szemérmetlenül feltárja belsejét. Az Evoque Cabriolet éretten domborodó farát végigsimítjuk, a Bentley EXP 9 F nagyon asszonyos tomporára csak egzotikus kisugárzása miatt izgulunk rá kicsit, de az Amerikai pitéből Stifler mamájára emlékeztető Bentley Mulsanne Mullinerben már látunk fantáziát.
Az érettebb korosztály kedvelőit a Bentley újdonságai, a Mulsanne Mulliner és az EXP 9 F SUV tanulmány csábítja
A következő csarnokban a nála fiatalabb, lezseren elegáns, nadrágkosztümös Jaguar XF Sportbrake után fordulunk elismerően, de csak míg meg nem jön a futópályán edzés közben már kifigyelt, de versenymezben most először feltűnő Opel Astra OPC. Hinnye, kacsintás, összenézés, de mire rácsapnánk, 280 lóval könnyedén továbbáll.
Fiatal és ruganyos, de már tapasztalt, ezért nem lesz könnyű elkapni a 280 lovas Astra OPC-t
Időközben elérjük a sportcsarnokot, és itt már csak a fejünket kapkodjuk a szűk sortokban, testre simuló dresszekben ugrándozó atléták láttán.
Klasszikus görbületek a Techart 911-esén. Kerek, domború, majdhogynem tökéletes
A Maserati GranTurismo Sport még csak finoman bizsergeti fantáziánkat, de a Hamann Hawk piros potroha láttán kezd meleggé válni a helyzet.
A Hamann odacsapott az SLS-nek, szörnyen rikít a piros fényezés, de még ezzel se tudták elrontani a kabriót
A következő sarokban három olasz szupermodell rázza: hirtelen nem is tudjuk, hogy az F12berlinettát, az Aventador J-t vagy a Veyron Vitesse-t szólítsuk meg, de mire odalépnénk, olyan hűvös pillantást kapunk a kordont őrző ferraris kísérőtől, hogy inkább zavartan lesütött szemekkel tovább ténfergünk.
Szupermodellek Olaszországból: a legjobb marketingesek ennél a három (Lamborghini, Ferrari, Bugatti) cégnél dolgoznak
A Honda NSX és az Infiniti Emerg-e is zseniális járgány, de nem hátulról a legjobbak. Inkább az angolokra, főleg az Aston Martinra koncentrálunk. A Vantage meztelenül is tökéletes, bőrszerkóban nagyon úri, a Zagato feneke meg őrült vadító.
Aston Martin egyedfejlődés három felvonásban. Szereplők a Vantage V12, a Q-féle kiegészítők valamint a Zagato stúdió tervezői
Ezután pedig már elszabadul a pokol: Wiesmann MF3, Koenigsegg (értik, Koenigsegg) Agera R, Pagani Huayra Carbon Edition, Speedart Porsche 911, tuningolt McLarenek: nekünk már teljesen mindegy, de valamelyiket nagyon meghajtanánk.
A Wiesmann még természetes, de a Koenigsegg és a Pagani formáját a legjobb plasztikai sebészek faragták a legjobb műanyagokból
A Cisitalia 202 E és az Alfa Romeo Disco Volante vitték autóseggileg a prímet az idei Genfi Autószalonon. Sajnos az igazi sportkocsikon, kompakt buszlimuzinokon és kisautókon ma már kötelező elem a diffúzor, úgyhogy örüljünk a hagyományos formákkal szakító, egyben azokat feltámasztó tanulmányoknak. Azok legalább nem hasonlítanak számítógépes csatlakozóra hátulról





























De fiúk ez egy autós magazin nem a Playboy.:)
Én is csalódtam… 🙂
A címből, illetve a főoldalon lévő képből azt gondoltam, hogy a genfi autószalon dolgozó csinos hostesslányokról láthatunk képeket. 🙂