KIA PICANTO vélemények

11 év
Átlag km
52.888 km
Adatlapok száma

Osztályzat (26 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: átlagos, )

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Brabus tuningot kap az Év Autója esélyes E-osztály

Egy kis Brabus minden E-osztálynak jár

7 órája – Autósvilág hírei

Az új külső elemeken kívül, az E-osztály limuzin mindhárom erőforrásához kínál tuningcsomagot a Brabus. Akár 305 lóerős is lehet a V6-os.

Mire vágynak a nők? A Skoda is ezt szeretné megtudni

Hölgyekhez szól, hölgyeket szólít meg a Skoda Videó

10 órája – Sztori

Szép számokat hoz a Skoda, de persze gondol a jövőre is. A flottavásárlók és a férfiak mellett mind több hölgyet is meg kívánnak nyerni - ezért indítottak egyedi kampányt.

Bemutatkozott a 4-es BMW faceliftje

Frissítik a BMW 4-es sorozatát

13 órája – Autósvilág hírei

Apróbb változásokkal kezdi az évet a BMW 4-es sorozata. A Coupé, a Cabrio, a Gran Coupé és az M4 változatai is fejlődnek 2017-re.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Renault Scenic 1.2 TCe 130 Intens teszt

Nem ér a neve! Renault Scenic IV teszt Videó

Csalódás az új Renault Scenic, ha elődeihez hasonlítjuk, remek autó viszont, ha önmagában, mai crossoverként nézzük. Úgy még családi autónak is egész jó.

Opel Zafira Innovation 2.0 CDTI ecoFLEX Start/Stop teszt

Hetedik mennyország - Opel Zafira teszt

Frissült az Opel nagy-egyterűje. Nem csak orra, de a beltér is változott, fő erénye továbbra is a praktikusság és a könnyű variálhatóság.

BMW 740e iPerformance teszt

Lehengerlő - BMW 740e

Varázsszőnyeg, igazi végtelen luxust kínáló, lágyan simogató, négyajtós kupékat verő formatervvel szolgáló guruló szanatórium. Négyhengeres motor? Minek több?

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI

Ár: 465.000 Ft

Évjárat: 1998 / 7

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 Avantgarde TDI

VOLKSWAGEN GOLF 1.9 Av...

Ár: 855.000 Ft

Évjárat: 1998 / 10

Kivitel: Cabrio

VOLKSWAGEN POLO 1.4 75 PD TDI Comfortline

VOLKSWAGEN POLO 1.4 75...

Ár: 620.000 Ft

Évjárat: 2004 / 4

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 20V Distinctive

ALFA ROMEO 166 2.4 JTD...

Ár: 1.150.000 Ft

Évjárat: 2004 / 6

Kivitel: Sedan

OPEL CORSA 1.0 Enjoy Easytronic Friss műszaki.78000Km.Automata

OPEL CORSA 1.0 Enjoy E...

Ár: 699.000 Ft

Évjárat: 2004 / 6