LANCIA THEMA vélemények

26 év
Átlag km
274.407 km
Adatlapok száma

Osztályzat (23 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Thema 2.0 i.e. Turbo

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Egy kimondottan kényes olasz szerető, aki megkívánja hogy költsenek rá, és törődjenek vele... ha pedig költenek rá, és törődnek is vele, akkor nagyon hálás tud lenni érte a drága!

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

el lehet vele menni úgy a világ végére hogy nem fájdul meg a derekad és még lenne kedved vele visszajönni. ha jó rajt minden, egy élmény vele az autózás. nem sok autó tudja azt amit a THEMA, még a mai napig sem

Thema 2.0 Turbo 16V ABS

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Nagyon sok autóm volt, de ez volt a csúcs. Nagyon megbántam, hogy eladtam. Valójában becseréltem egy új suzukira, mondván, hogy ez már öreg. Mintha a kényelmes tv néző fotelből hokedlira ültem volna. Ezeket az autókat vásárlás elött nagyon át kell nézni, mert nagyon tudnak menni és a sok hozzánem...

Thema 2.5 D Turbo DS

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

Mióta megvettem a siri csndes utastér lassan szétrázkódik a jó minőségű magyarisztáni utakon.A többi bírja.

Thema 2.5 Turbo Ds

(Évjárat: 1989, stílus: átlagos, )

Ez a második ilyen autóm,az előzőhöz nagyon sok élmény fűz,egyszerűen elnyűhetetlen volt de eladtam. Amit most használok már 10 éve szolgálja a családot,nemrég került hozzám,de ez is elpusztíthatatlan.

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

jól bírja a strapát erős motor én kihasználom 100%-ig.

Thema 3.0 V6 LX

(Évjárat: 1994, stílus: dinamikus, )

Mikor megvettem még nem ismertem de mikor beleültem tudtam ,hogy nekem ez az autó kell nagyon szeretem mert az életem második autója és kényelemben még hozzá foghatót sem tapasztaltam!

Thema 2.0 i.e. 16V ABS

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

Amikor előszőr megláttam a 16V motort a négyleömlős kipufogórendszerével rögtön beleszerettem a hangjáról nem is beszélve . Az útfekvése , kényelem és a sportosság kellemes ötvözete. A négy tárcsafékes fékrendszer ABS-el összekapcsolva nagyon jól működik.

Thema 2.0 i.e. 16V

(Évjárat: 1993, stílus: átlagos, )

Nagyon tud menni,kényelmes,és nagyon szép, jó megjelenésü kocsi. Valami apró hiba mindig van.

Thema 2.5 Turbo DS

(Évjárat: 1988, stílus: dinamikus, )

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Egy borzalmas baleset kellett ahhoz, hogy sebességmérő kamera legyen a Szentendrei úton

Bekamerázzák a Szentendrei utat

8 órája – Autósvilág hírei

Kibővítik az országos VÉDA-rendszert, a következő kamera pedig a 11-es úton lesz. A tavalyi két halálos áldozatot követelő baleset hatására lépett az önkormányzat.

Üzemanyagcellás a Toyota Fine-Comfort Ride tanulmány

Hatszemélyes egyterű koncepció a Toyotától

13 órája – Autósvilág hírei

A Fine-Comfort Ride jó példa arra, hogy a Toyota még nem engedte el az egyterűzést, sem az üzemanyagcellás technológiákat. Mégis vonzó.

Újra rajthoz áll a Volkswagen a Pikes Peaken

Versenyautót épít a Volkswagen, a hegyen indulnak Videó

16 órája – Autósvilág hírei

Csupán pár fotót és egy videót közölt a Volkswagen, amit vehetünk a Pikes Peaken való indulásuk beharangozásának. Új versenyautót építenek, ami elég komolynak ígérkezik.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1sYW5jaWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1sYW5jaWE=

Friss tesztek

Opel Insignia Sports Tourer Dynamic 2.0 CDTI AWD teszt

Az utolsó igazi Opel? Insignia Sports Tourer Videó

Kombiként kezdeti csúcsdízelével és összkerékhajtással is meggyőző volt az új Insignia, de eláruljuk, van ennél jobb konfiguráció.

Mercedes-Benz GLA 220 d 4Matic 7G-DCT teszt

Feszült pillanatok - Mercedes-Benz GLA teszt

Elismerem, hogy jól néz ki, bár ehhez kell az új kanyon-bézs fényezés. Játszik a menetfény színeivel és a beltéri világítással, tökéletes a színház, aztán felhörren a Sprinter.

Mini Countryman John Cooper Works teszt

Hívj csak hot hatchnek! - Mini Countryman JCW teszt

Terepralis gyökerekkel a háta mögött nagyot domborít szegmensében a Countryman JCW, utóbbi betűtrió pedig garancia a valódi tudásra.

Még több teszt

Évjárat: 2014 / 7

Kivitel: Kombi

Üzemanyag: Dízel

MERCEDES-BENZ E 200 Kompr. Elegance Facelift.NagyNavi.Sz.Könnyv

MERCEDES-BENZ E 200 Ko...

Ár: 2.490.000 Ft

Évjárat: 2006 / 11