HONDA CIVIC

Majdnem stiftet vettem de nagyon őrülök, hogy kifogtam egy Civicet, ugyanis nem csak tekintély terén a Honda egy életstílus hanem még jól össze is rakták, nem esik szét mint az előbb említett márka. Igazából semmi bajom a Suzukisokkal mert Hondám van. Azoknak is pörgős motorjuk van csak igénytelenül rakták össze a kocsit. Ezzel szemben a Honda pedig luxusautónak számit! :) Igaz én egy „kismotoros” Honda tulaj vagyok de mégis nagyobb kocsikkal tartja a tempót, vagy éppen alázza azokat. Emelkedőn is szinte felugrik és nem nagyon számit, hogy pl. 3 vagy 4-esben. Nagyon megszerettem a kocsit, mindig örömmel szállok be és nem is értem miért nem csak Hondában gondolkoztam idáig. Talán az ár miatt is pedig ilyen dolgon nincs értelme spórolni! És azt sem értem miért nem vesznek az emberek több Civicet. A másik ami nagyon meggyőző érv tekintélye mellett, hogy nem fogyaszt, nem egy benzintemető BMW és mégis jól megy. Csak ezektől a magyar utaktól és az időjárástól féltem. Igaz most télen nagyon le lett tesztelve. Állandó hó és hideg, DE 14 éves kora ellenére szinte zokszó nélkül mindnet kibírt. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Vigyázzon minden Honás a kocsijára, balesetmentes száguldozást az összesnek! :)

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása:

Visszatérő hiba leírása: Nem a kocsi hibája volt, hanem az enyém! Az alapjárat felment 2 ezerre, azt hittem a fordulatszám szabályzó vagy a pillangószelep a ludas. Aztán le is fulladt. A benzin e be volt gondoltam az nem produkál ilyet. Kapott benzint és semmi baja nincs, úgy néz ki kevés benzin miatt levegősen vagy erősen szívta az üzemanyagot, ezért lehetett a fordulatszám ingadozás. A Swiftből indultam ki, hogy a tankjelzője lemegy e alá. XD Na de minden kocsi más!