Találatok a következő címkére: WTCC

Micheliszt és Kiss Pál Tamást méltatta Robert Huff

Vb-sztár szerint lehet Kiss Pál Tamásból Formula–1-es versenyző - 2011. február 19.

A túraautó vb sztárja, Robert Huff szerint Michelisz Norbert pár éven belül komoly tényező lesz, Kiss Pál Tamás pedig akár a Formula–1-ig is eljuthat.

autó, bemutató, Chevrolet, CAPTIVA, sport, WTCC

BMW-vel versenyezhet az idén Michelisz Norbert

Michelisz BMW-re válthat - 2011. január 13.

Miután a SEAT-nak nem lesz az idén ütőképes versenymotorja, túraautó vb-futamgyőztesünk, Michelisz Norbert BMW-re válthat.

Michelisz, Norbert, sport, WTCC, túraautó, vb, BMW

Michelisz Norbi győzelemmel fejezte be az idényt

Michelisz Norbert futamgyőzelemmel lett bajnok! - 2010. november 21.

Benne volt a levegőben, és Norbi már nagyon-nagyon megérdemelte ezt a sikert: egy remek edzés után megnyerte a Macau GP második futamát!

Michelisz Norbert, WTCC, egyéb

Nem volt szerencséje Michelisznek

Elszállt Michelisz Seatjának motorja - 2010. szeptember 20.

Az időmérőn felrobbant Michelisz motorja, így a valenciai hétvégén csak egy 11. és 12. helyezéssel lehetett gazdagabb. Sovány vigasz, hogy a warm upot megnyerte.

túraautó, vb, Michelisz, Norbert, sport, WTCC

Michelisz az újoncbajnokság élén

Micheliszt hárman is kilökték - 2010. szeptember 6.

A nyolcadik és 11. helyezés messze nem tükrözi Michelisz Norbert oscherslebeni teljesítményét, a túraautó világbajnokság 15-16. futamán

túraautó, vb, Michelisz, Norbert, sport, WTCC, Oschersleben

Melyik ujját harapja le a BMW?

Súlyos dilemma Münchenben: WTCC kontra GT versenyzés - 2010. augusztus 14.

A közelgő DTM-program miatt vagy az egyre népszerűbb túraautó világbajnokságról, vagy a GT-versenyzésről le kell mondania a BMW-nek. Érthető módon nem könnyű dönteni.

túraautó, vb, sport, BMW, 3-AS, SOROZAT, WTCC, DTM, GT

Michelisz Norbert az élre állt

Apró, de fontos lépések - 2010. július 19.

Az elmúlt hétvégén a London szomszédságában található Brands Hatch adott otthont az FIA WTCC túraautó világbajnokság 11. és 12. futamának. Izgalmakban szokás szerint nem volt hiány.

Michelisz, Norbert, WTCC, egyéb

Michelisz vb-futamot vezetett

Amíg meg nem főtt a motor - 2010. július 4.

Három körön keresztül állt az élen Michelisz Norbert a túraautó világbajnokság portimaoi második futamán, amelyet motorhiba miatt kellett feladnia. Az első futamon hetedik lett.

Michelisz, Norbert, túraautó, vb, WTCC, sport, Portimao

WTCC: Michelisz az újoncbajnokság élén

Túraautó vb – Zolder - 2010. június 22.

Egy hatodik és egy hetedik helyezéssel pályafutása legjobb eredményét érte el Michelisz Norbert a túraautó vb-n, így átvette a vezetést az újoncbajnokságban.

WTCC, Michelisz, túraautó, vb

WTCC – Túraautó vb, Monza

Michelisz volt a legjobb újonc - 2010. május 25.

Élete legnehezebb hétvégéjén szerzett négy vb-pontot Michelisz Norbert és először volt a legjobb újonc.

SEAT, WTCC, túraautó, vb, Michelisz

Friss cikkek

Méretes hátsó szárnyat aggatott a Škoda az egyik villanyautójára

Itt a Skoda legújabb tanulmányautója! Videó

11 órája – Autósvilág hírei

A Škoda nemrég egy merész, együléses versenyautó tanulmányt mutatott be, ám ennél most egy kicsit visszafogottabb koncepciót prezentáltak.

Ötletes átalakítás, ám a hajdúszoboszlói igazoltatás során a rendőr tetszését nem nyerte el

Suzuki Swift ahogy még nem láttad: felfelé nyíló ajtókkal!

13 órája – Autósvilág hírei

Talán még a rendőr sem hitte el, amit egy átlagosnak induló közúti ellenőrzés során tapasztalt. Az első ránézésre is gyanúsan átalakított Suzukin először a felfelé nyíló ajtók szúrtak szemet, ám az igazi meglepetést az utastér tartogatta.

Mindkét üzemanyag literenkénti ára változik a hétvégén

Rendkívüli üzemanyagár-változás jön szombaton!

17 órája – Autósvilág hírei

Különleges árváltozás jön a hétvégén, ugyanis a megszokottal ellentétben nem csak pénteken, de szombaton is módosulnak az árak, így hamarosan még olcsóbban lehet majd tankolni.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!