FORD GALAXY

Nagyon strapabíró autó,dudom,hogy hol a határa a használhatóságának,és ebből adódóan megkíméljük. Nagyon tetszik a három gyerekem részére kialakított hátsó ülések,(a háttámlából kihajthatóak)nem kell kínlódani külön ülésakkel.Hosszú távon nagyon kényelmes és keveset fogyaszt.Mindíd kénmentest tankolok (bár eggyes kutakon azt se tudják mi az)

Születési éve: 1970

Meghibásodás leírása: A turbószabályzó szelep a városi használat miadt néha leszabályoz az elkormolódott turbólapátok miadt.Adalékkat kezelem az üzemanyagot,így tisztább az égés.(spuri-kenflo)Leírás: Adlak törlő mechanikának berohadt a tengelye. Egyszer túlterheltem (1200kg targonca akku)ezért cserélni kellett a hátsó kipufogót és a hátsó lengéscsillapítókat.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Tervezett karbantarások Olajcsere az összes szűrővel 25-30e.Fékekbetétek ATE első 15e hátsó Textár 8e Vezérmű garn.45e 15000-ként mobil 5w-40 Akku 6 éves korában kellett cserélni egy exide 95ah-ra cseréltem 28e-ért

Visszatérő hiba leírása: Feleségem eltörte a jobb oldali ablakemelő kapcsolót,és nem akarta megvenni.(csak vicc)