LANCIA DEDRA

Műszerfal,kényelmes üllések,igényes összeszerelés,kárpitok igényes kivitelezése,felszereltsége,külseje-belseje.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Ez volt eddig a legjobb döntésem. Nem ezt kerestem de megvettem úgy hogy be sem lehetett indítani. Még aznap lábon hazajöttem 200 Km-t és a garázsbaállás után a futóművet,féket és a kopó dolgokat apróra szedtem. Összességében kb 170ezret költöttem rá és mindent kidobtam ami kicsit is gyanúsnak látszott majd egy teljes nagyszervíz következett ami nagyon baráti alkatrészárak mellett felált 45ezerből,eben minden folyadék olajak és vezérlés benne a legdrágább anyagokból. Azóta használom és az autó hibamentes kitűnő mintha új lenne. Egy kárpitzörgés nincs,semmi nem kopog és dobol mint az új dobozautókban. A kényelemról ne is beszéljek mert az apszolút megvan. 2000Km-t mentem vele egyhuzamban pár megállóval és semmi derék vagy lábzsibbadás. A műszerfal impozáns,minden infó rajta ami kell(olajhő-töltés)valamint a digitális belső hőmérsékletszabályozó szuper. Az autó halk és duruzsol a motorja szépen jár,váltója finom és pontos. Hozzáteszem Magyar vandálmunkától mentes alapot vettem,semmi buhera. Kombi lévén nagy és finom a rugózása mint egy XM szinte úszik az úton de stabil ha kell. Apró tipushibák azért vannak,az elektromos ablakok ablakemelői hamar fáradnak és szinte lehetetlen bontva jót találni. Gondos gazda mellett hálás autó nagyon ha megkapja rendszeresen amit egy autónak kell. Legmagasabb pont 3000Méter volt ahova felvitt benünket és télen is bizonyított már az Osztrák és Német hegyekben ahol az X5-öt is nekem kellett kihúzni az árokból. Márkaszervíz dilettáns társaság,senkinek sem javaslom és méregdrága.Leírás: Üzembiztos és semmi gond vele.

Visszatérő hiba leírása: Könnyen és jól javítható de azért a hozzáértés bizony kell.