HONDA CR-V

Dinamikus , nagy mar a leírtak utan hibátlanul megy , megbízható , Hosszú Úton is kényelmesen lehet benne utazni . / A kárpitozása EGY Kicsit gyengének mondható , AZ Első ülések huzata foszlásnak indult , a sebváltó szoknya elszakadt magától , olyan helyen where Kéz tartózkodás mellett érinti . A Középső levegőbefújókat tartózkodás mellett lehet lezárni .

Születési éve: 1962

Meghibásodás leírása: Komplett Kuplung Csere 45000 - nel , a szervíz szerint a kéttömegű lendkerék a Gyenge pontja . 50000 - nel részecske szűrő Csere , a szervíz Jol vizsgázott ( Duna Autó ) viszont a Honda Hungary tartózkodás mellett Allt a helyzet magaslatán . Segítségnyújtás - t tartózkodás mellett adnak MERT tartózkodás mellett mo - n vásárolt a kocsi , szerintem EGY HONDA Képviselettől ez EGY nagyon piti húzás ! Különben AZ autó jol viselkedik , szerintem tartózkodás mellett mindegy AZ SEM Hogy Hol tankolsz vele. Rászoktam AZ AGIP Biotech dízelre , a fogyasztás Jobb Lett AZ autó dinamikusabb ÉS tartózkodás mellett Csörög egy motor . Országúton kilencvenes tempónál 6,0 literig is lement a fogyasztás . Tízezrenként olajat cserélek .

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 2000000 Ft. Leírás: részecske szűrő, komplett kuplung csere

Visszatérő hiba leírása: Részecske szűrő cseréjével vacakoltak sokat szerintem , Mindent cseréltek ....