CHEVROLET TACUMA

Utálom

Születési éve: 1970

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: 2 katalizátor van benne, de minek. elromlott mind kettő, már cserélve volt és az sem megbízható. 3. alkalommal vagyok vele- e miatt szervizben. Egérszelep, vagy mi a neve már cserélni kellett az egész elektronikája egy kalap sz... ! az ABS kontroll lámpa miért világít, nem tudják bemérni, már 3 városban voltam, de senki nem tudja, a szakszerviz minek van, azt meg én nem tudom, nem értenek a tacumához. szeretnék megszabadulni tőle minél előbb, gyűlölöm ezt a hulladékot, több bajom van vele, mint a 7 éves autóval. Mindent még le sem írtam, mennyi baja van még és csak 5 éves lesz télen!Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Nem voltam normális, mikor megvettem, senki nem ért hozzá, állandóan probléma van vele, napokig arra várok, hogy megtalálják a hiba forrását és egy vagyon a csináltatása. megint szervizben van. utálom.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 80000 Ft. Leírás: Miért nem lehet úgy összerakni egy autót, hogy 4 évesen ne kelljen vagyonokat 3-4 havonta rákölteni? Miért nem lehet úgy kijavítani, hogy kibírjon 1-2 évet javítás nélkül? Miért nem írják le a hiba lehetőségeket a tájékoztató füzetébe. Ez már a sokadik autóm, de ilyen hulladék autót még soha nem vettem és több autószalonban rákérdeztünk, hogy mennyire megbízható, mert autószalonban vettük ezt a sz.. autót!

Visszatérő hiba leírása: Még most is az a baja, jelenleg is a szakszervizben van. Vagy az autó vagy a szerelők, de valaki-valami nem n... . ezt nem hiszem el, hogy a mai világban nem lehet valamit tökéletesen megcsinálni, elkeserítő, ennyi pénzért semmit kapok.