FORD ESCORT

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Amióta meg van a kicsike,még szervizet nem látott,de nem is hiszem hogy sor kerűlne rá.:)) Amikor meg vettem,az minden volt,de nem autó,inkább egy laza lőcsös szekérhez hasonlitott.:) Hiszen Budapesti autó az milyen lehet? Így maradt a saját beállítások sokasága,és azóta a kicsi,az megyen mint a golyóóóóó. Bárhova elindúlok vele,és haza is hoz. Megjárta már a Tátrát,és a Keleti-Kárpátokat,gond nélkűl küzdötte az akadályokat. Egy ilyen kis autó,az sok figyelmet igényel,de melyik nem,ha megszeretik.:) De igazából egy Hűséges autónak nevezhető.Elektronikailag nulla a hiba lehetőség,így ezekre nem kell felesleges odafigyelést forditani. A téli hideg indítózást is jól tűri,és aránylag könnyen indúl.A fűtése az fantasztikus,annak ellenére,hogy ez Dizel. Ja! Itt jegyezném meg,ha igazán kiakarja valaki használni a fűtését egy ford dizelnek,azt ajánlom,szedje szét a fűtő rendszert,ami nem bonyolult,és a fűrdőszobában mossa ki forró vizzel.Aztán elképedel rajta,hogy mekkora változáson ment át a rendszer. Ledöbbensz,olyan klassz lesz.Én ajánlom mindenkinek. Leírás: Ha egyszer azt normálisan össze rakod,az nem áll meg az úton. / FAKOPANCS /

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A kezdeti nehézségek után,ami szinte teljesen ingyen megoldható volt,az a hajtás lánc volt.Sajnos a váltó az elélvezet,mert az olajat meg mutatták neki,de nem öntött utánna senki,és soha. Aztán kaptam egy jó váltót,és azóta semmi probléma vele.

Visszatérő hiba leírása: A váltó,és csere.