HONDA CIVIC

Vegyes fogyasztás: liter

Régi álom vált valóra mikor meglett a civic.A Need For Speed Underground-ban ismerkedtem meg vele először.Igaz abban az Si volt benne ami külsőre jobban tetszik.Biztos vagyok benne ha sedan-ból lenne olyan aminek coupe a hátulja mindenki azt venné:D.Nagyon sokat keresgéltem a civic-eket és szinte mindenhol ottvolt aza bizonyos b16a2 felirat és nem értettem h miért.Aztán mikor jobban utánanéztem megtaláltam a VTI-t.Egy sedan amiben ez a "legendás" motor van.Akkor már tudtam,hogy nekem ez kell!Ténleg nem lehet megállni,hogy az ember ne forgassa ki legalább 8ig napi 1x pláne ha direkt szűrő is van benne.De amikor városban odapadlózok neki,akkor mindenki tátott szájjal néz,mert ez nem egy tipikus utcai autó amire raktak 1 sportdobot aztán kész...ennek egyedi a hangja,és lehet benne hallani az erőt,és ez a hang 5600 as fordulattól csak még agesszívebb lesz és a mutató elmegy a 8-ason túl is.Ez az autó nagy meglepetéseket tud másnak okozni az utcán.A szolíd,visszafogott külső mögött egy vadállat van,ami csak arra vár,hogy végre eleresszék!!!Aki olyan helyzetbe került az utakon,hogy nagyképűen leakarta nyomni a "kis hondát" mert óhh ez csak 1.6-os,neki meg 2.0 vagy mégnagyobb benzin vagy tdi-je van,és megdöbbenve indexelt vissza az egyre távolodó Honda mögé,annak ajánlom figyelmébe,hogy a VTI feliratot is nézze ne csak azt h 1.6-os :)

Születési éve: 1989

Vegyes fogyasztás: