CITROEN C5

A legjobban tetszik a kényelem , a vezethetőség, az út stabilítása, nagysága ellenére a fürgesége. Amit utálok az hogy a kompjuter saját életet él, illetve nem tudom, hogy mikor teszi pihenőbe az autót.

Születési éve: 1948

Meghibásodás leírása: Akkumulátor lemerült, feltöltés után nem müködött a kocsi. Új akkumulátort vettem arra sem indult be. El kellett vontatni, és ott a szerelőnek egy "pöccre" beindult. Mondták, hogy semmi baja, csak a memóriáját állította vissza a kocsi ami időbe tellett neki. Igy fizetnem sem kellett. A másik alkalommal pedig 2 napig nem használtam mire "alvó" állapotba tette magát, amire 1 napot várnom kellett, hogy újra induljon. Ugyanis úgy készítették, hogy ha nem használják akkor a motort védve "takarékra" állitja a rendszert. Ez nagyon jó de ha nem tudja az ember akkor idegesítő.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Akkumulátor lemerülése miatt, mire újra állította a rendszerét az idegességtől nem látott az ember, főleg az akinek eddig nem volt Francia autója. El kellett vontatni a szervízbe ahol a szerelő a slusszkulccsal rögtön beindította. Igy fizetni sem kellett. A másik amikor 2 napig nem használtam és Ő "alvó" rendszerbe állította magát. Szintén idegesség, a szállításról való intézkedés után indítózás és beindult.