HONDA CR-V

Nem utálom sőt, és eddig nem romlott el, most kopogjam le? A legújabb változatai már a fantázia világában mozognak. Ellentétben az évjárattal, ezzel amelyik az EU autópályáin és a helyi szőlőhegyen, utolérhetetlen eleganciával, és biztonsággal vezethető. Talán a Honda Pilot lehetne a csere autó. Ezt pedig itthon nem levehet megvenni.

Születési éve: 1951

Meghibásodás leírása: Kormány összekötő gömbcsuklói, már kopottan vettem. Akkumulátor csere. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Kitűnően bírja össze vetve a nagy terepjárókkal, Indokinában, Nyugat-Szaharában, Balkánon, és Dél Kaukázusban, szerzett gyakorlatom alapján. Vezetettem Toyota Land Crusier, Toyota Pick- Up, Toyota Runner, Nissan Patrol, Nissan Pickup, Nayala Light Armoured autókat. CR-V 2 cm-el alacsonyabb a Nissan Patrol-nál. Sajnálatos módon nem látható, hogy mikor kapcsol be a 4x4, de érzeni az lehet:-) Terepjáró képességét, alapvetően az alkalmazott gumi típusa és minősége határozza meg. Elfér benne, egy betonkeverő - össze csukva - létra összetolva, a kőműves és a gk. vezető. Magyarországon is vannak olyan terepek, mint a korábban említett egzotikus tájakon. Tehát kilehetett próbálni, nem csalódtam benne. Nem terepjáró, SUV, de mégis bírja képes helyt állni, mert autópályán is ugyan ilyen jól képes teljesíteni:-) 186 cm. magas vagyok, 86 kg. tehát kényelmesen elférek a vezető ülésén és mellettem a jobb első ülésen a párom, mint az indiai alkirály felesége a Brit Gyarmatbirodalom fénykorában. A hátsó üléseken ugyan ilyen pazar módon lehet helyet foglalni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 35000 Ft. Leírás: Meg lepő de nincs.

Visszatérő hiba leírása: Egy eset volt, elsőre.