HONDA CIVIC

A legjobban az tetszett ahogyan ment.Nem mondanám hogy nincs ellenfele de kategóriájában csúcs volt mert nem akadt hasonló köbcentiben ellenfél csak magasabb hengerűrtartalomnál. Amit nem szerettem benne sok kis bosszantó apróság ami elromlott persze többségétől működött az autó de én úgy szeretem az autót hogy ha minden ami benne van flottul működik. Bár elektromosan nem sok gond volt vele az biztos.

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Sajna az előttem lévő tulaj(ok) nem foglalkoztak vele és ennek meg is lett az eredménye.Kívülről pipec volt a verda de belül nem stimmelt minden.Persze ez egy kis használat után derült ki.Azt nem sorolom fel mennyi baja volt mert kevés a hely itt leírni annyi.Mindezek ellenére felejthetetlen kis autóm volt.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egy mágnes szelep beragadhatott mert a szivórésznél csak egy nagy ütés kellett neki (jó orosz módszerrel ahogy a ladánál szokás) és azonnal indult.Amúgy soha nem hagyott ott sehol.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Összeget nem tudok írni mert nem mertem soha összeszámolni mennyit is költöttem rá. Az biztos hogy sokat.