FORD ESCORT

Legjobban teszett a nagy kényelmes utastér. A legjobban utáltam: a 3.hónaptól, már az egészet úgy ahogy van. A mindenfelé rohadását, a megbízhatatlanságát, az összevissza fogyasztást.

Születési éve: 1972

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Csak ez az autó volt ilyen rövid ideig (6hónap) rémálmaimban se lássam többet. Képtelenség megjavítani, mindíg újabb hibákkal áll elő. Néha ugyanazzal többször (kerékcsapágy) Elképesztő helyeken tud rohadni, de leginkább mindenhol. A fogyasztása 8.5-12-ig bármi lehetett, de képtelenség volt kiszámolni, hogy éppen mire számíthat az ember. Egyébként nagy, kényelmes utastér (teljes üléscsere után). 6hónap dióhéjban: idexkapcsoló javítás, akkutálca foltozás, szelepfedéltömítés csere, komplett kipufogó csere katalizátorral, laposszíj csere, jh kerékcsapágy csere, hengerfejtömítés csere, laposszíj feszítő szerkezet csere szíjjal, jh kerékcsapágy csere (gariban), ami még kellett volna de elmaradt: kétoldali küszöbcsere, hátsó sárvédőív javítás, csomagtérajtó javítás, stab szilent csere, féltengely gumiharang csere, bal féltengely csukló csere. És még kitudja mi jött volna közbe. Most hogy eladtam, tekintve hogy a legfiatalabb Escort is 12 éves, én nem ajánlom megvételre.Lerobbanás oka: motorLeírás: Csak bízni lehetett benne, hogy ahova indultunk oda is ér

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 38000 Ft. Leírás: Hengerfejtömítés csere. plusz szelepcsiszolás, síkolás, vezérműszíj, laposszíj, felső tömítéskészlet. Munkadíj 20.000.- a többi az anyag, tuéajonképpen bagóért, de minden hétre jutott valami