CITROEN C4

Úgy szuper ahogy van , nekem ez a 3. Citroenem eddig egyikkel sem volt problémám . Igazi franciás kényelem , húzós motor , aki azt írja , h 10l/ 100km javaslom lámpától lámpáig ne padlógázon nyomja , ha meg úgy szereti ne sírjon a 10l miatt :-) Olvastam valakitől , hogy az 1.6-os Ford ilyen meg olyan szuper , bezzeg a Citroen egy trágya....bocska , de ugyan az a motor ketyeg benne ! A váltó már nem idézi a múltat , nem lötyög , gyors-pontos...báár a 6. fokozat valóban elférne . Valami negatívumot is írok , nehogy azt mondják elfogult vagyok :-) , a hátsó dob rögzítése kissé oroszosra sikeredett , ill. az ülésekhez használhatnának strapabíróbb szövetet .

Születési éve: 1962

Meghibásodás leírása: Vétel után kapott egy vezérlés és olaj cserét + szűrök . Csak ne vigyük szakszervizbe mert baromi drágák . A fenti szerviz cakkum púder 53.000 -ből megvolt , rendes dayco vezérlést kapott Citroen embléma nélkül . Keress egy ügyes szerelőt aki nem lehúzós és kb 60%-al olcsóbban megúszod a szervizelést :-) 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.