HONDA INSIGHT

Az Insight egy Honda. Nem lehet sok rosszat mondani róla. Megy, teszi a dolgát és kész. Mondjuk fura dolgokat olvastam róla. Nem igaz, hogy rossz a kilátás hátra az osztott ablakok miatt. Sőt. Az alacsony hátsó ablak miatt a mögöttem álló kerekeit is látom. Az oldalsó tükrök meg akkorák, hogy még a tavalyi évet is lehet benne látni. Nem igaz, hogy hangos a motorja. Kimondottan halk. Ha beindítom reggel, a szomszédok nem kezdenek anyázni, hiszen alig van hangja. Ha pedig odalépek neki, akkor pedig olyan, mint a többi autó, nagyobb lesz a zaj. Ez viszont csak azért tűnhet hangosnak, mert a semmihez képest mar a kicsi motorzaj is hangosnak érzékelhető. Nem igaz, hogy kicsi a csomagtartó. Egy szobányi bútort vittem vele haza az ikejából. A fogyasztása viszont tényleg kicsit magas. De nem kiemelkedően. Gyakorolni kell és lejjebb megy. Ja és ha odalépek neki, akkor jól megy és van dinamikája. Nem sportautó, de nincs se szégyen se veszélyhelyzet előzésnél. Az Insight egy jó autó. Nem tökéletes, de nagyon barátságos. A hibrid amúgy se való mindenkinek, ahogy a v8-as sem. Én nem bántam meg.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.