HONDA CIVIC

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Amikor elhoztam vezérmüszíj csere olaj/szűrő gyetya(nem kelett volna)légkondi pollen szürő fékbetétek szervizdíjjal együtt 25000ft

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 2000 Ft. Leírás: olajlehúzógyőrők elkoptak és ezért ette ez olajat amitől rossz volt a zöldkártya.

Visszatérő hiba leírása: A leömlő és a katalizátor közti Y cső szabájosan zörgött gázadáskor.Töbszöri vizsgálat során derült ki hogy ő a hibás ugyan is az Y cső duplafalú és a belsö fal végig volt repedve vettem 1 bontottat 3 ezer ft-ért de elötte 2x volt heggesztve 5000 ezerért!!! Utána lecseréltem mindent a katalizátortol végig.Sport katalizátor sport közép dob sport hátsó dob és mindent máshonnan rendeltem ahol a legolcsóbb volt ja és a cső végig az alján. ez a project kicsit drága volt de megérte össz:86ezer+12 a szerelés. Nagyon egyedi lett a hangja. Kapott még 4db B... gyertyát és sport légszűrőt rendesen megcsinálva nem gányolva Az autó rugalmasabb lett és 4 ezer fölött olyan szépen muzsikál!! hát ennyí úgy érzem totál megbízható gépezet. Amiket itt leírtam nem az autó hibái ezek enyéni dolgok amit muszáj lett volna rákölteni az autóra 1 év alatt az a zöldkártya díja és a gyűrüzés max 30 ezer.A vezérműszij csere sem horibilis sőőt amiket hallottam más autóknál leesett az állam hogy mi a francra kell 80 ezer 1 vezérmüszíj cserénél.Na összefoglalva sportos konzervatív rugalmas lomha ki hogyan akarja vezetni ez a fogyasztáson is látszik!!! Belsőtér elfogadható semmi plussz ketyere minden ott van ahol kell 1xü totál kényelmes az első és a hátsó ülések is. A 10 éves plüss kárpit hibátlan pedig nem használok semmiféle trikót meg sza...ot!!A 190 cm-es magasságom ellenére a hátam mögött ülök is jól elférnek bár a hátsó ajtót kicsinylem.Na hát akkor a csúnya hátrányok!! 1 van neki ha 5 személy beül akkor vége az autónak nem megy!! De ezt most 1 32 éves sportos autót szerető ember mondta akinek néha eljár a lába és hát ez a 90 le nem elég arra hogy 5 szeméjjel ralizzak :) de hát nem ez a lényeg.Tehát ez a hiba nem is az autóé hanem inkább az enyém. Végszó nincs ár érték arány?? Ez rossz szó nem szeretem de az a hejzet hogy 1 év alatt nem ment le az ára sőt többér vennék be mint amenyiért vettem. De én nem adom. Végszó: csillagos 5 ös! hu most nézem ezeket 1 rublikával lejebb kellett volna irnom!!