FORD ESCORT

mindig tetszett a formája és ez kinézetre tipusának gyöngyszeme. ez már az 5. fordom de egyik sem volt a technika csúcsa. ez volt az utolsó ford amit életemben vettem. mindig második autónak használtam őket, nem ítélek elhamarkodottan, de 15 autóval mögöttem ki kell mondani: ez is egy német ipari hulladék, maradok a japán szétgyűrhetetlen vasaknál.

Születési éve: 1977

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: elvből nem viszem szervízbeLerobbanás oka: motor 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: forró motornál megszorul a gázbowden, persze csere után is (gázt tudok adni,csak nam esik vissza a fordulat) - megoldást a bowden hosszának 1/3-ára csökkentése jelentett, kisebb módosítással. rendszeres hiba: hengerfej tömítés

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 3-as hengernél hengerfejtöm. átdeformálódik a víztérbe. hengerfej felújítva, lesíkolva, a blokk felülete sérülés mentes, élvonalzó alá a 0.05-os hézagmérő sehol nem fér be. gépműhelyes és szerelő kollégák is értetlenül állnak a kérés előtt!!!

Visszatérő hiba leírása: most vagyok túl az 5. hengerfejezésen, közben győrőzés, dugattyú csere, csapszegek, csapágyak, vez.műszíj, feszítő, hidrotőke... de most megszületett a megoldás: motor csere