LANCIA LYBRA

ennek az autónak lelke van. ha valaki jól bánik vele , azt kapja viszonzásul. semmi extra szervíz nem kell neki , csak ami az elvárható , és cserébe a legjobb társat kapod az utakon.

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: saját magam számára hoztam külföldről , előőte is volt kappám , a feleségemnek jelenleg is y-ja van. sok hasonló autóban ültem és használtam , csak azt mondhatom , hogy messze a legjobb mind közül - és nem azért mert mindenki a saját lovát dícséri.. - én örülök neki , hogy kevés van belőle , mert ez egyedi autó , csak igényeseknek . ezt olyan ember használja , aki nem átlagosnak tartja magát , van stílusa , visszafogott , de3 mégis elegáns. ehhez ez az autó tökéletes választás. a hibáinak csak a kb. 2 havi rendszerességgel kiégő izzókat , valamint a lágyabb futómű okán hamarabb elhasználódó alkatrészeket tudnám említeni. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: egyszer egy ügyfelem ( svájci ) mikor meglátta , hogy ezzel érkezem csettintett és azt mondta: lancia = olasz mercedes alfa = olasz bmw és megkötöttük az üzletet.. még sehol sem hagyott ott , abszolút megbízható

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 3040000 Ft.