CITROEN C4

Szerettem vezetni ,szerintem jo összerakták,nem zörög benne semmi.bár kicsit lomha az elindulásnál.az űlés 3 év után kiszakadta szivacs benne szét tört pedig csak 80 kg vagyok:) .ami a legrosszabb benn a fogyasztása 9-10 L

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: 1000 km esen megevett 1 liter olajat ,mire a márkakereskedésben garanciában meg gyürüzték,azt mondták bár egy másik kereskedés szerint nem csináltak vele semmit mert nem volt benne a gépben.de jobb lett mindenképpen már csak 10000 km enként eszik 0,5-1 liter olajat.elment az alapjárat mindig és lefulladt az auto nem tudom mitöl .Ezt magyarországon nem is tudák megcsinálni nem tudták márkaszervizekben sem hogy mi a baja.ahoz hogy megcsinálják svájcba kellett járnom egy idős szerelö a kis mühelyében egyböl kicserélt rajta valamit.és azt mondta nálluk csak olyan munkát lehet kiadni a kezükböl miért garanciat vallanak.amit megcsinal az biztos jo.nem ugy mint itthon. gyujtotrafot kellett cserélni 105000 km nél. majd 128000km nél szétégett 2 szelep a 3 as hengernél.Lerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 50000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Álló helyzetben elment az alapjátat mindig. itthon nembirák megjavitan egy márkaszervizben sem:)