HONDA ACCORD

Kényelmes, jól megy, megbízható, keveset fogyaszt, tágas, jól felszerelt, jól is néz ki. Egy dolog nem tetszik, az, hogy nekem túl alacsony építésű. Igaz, "sport kombi". Ettől függetlenül, ez annyival jobb, mint az előző járgányaim (hasonló méretű wolfsburgi autókat használtam eddig) hogy újra ilyet fogok venni. Még egy fontos dolog: a szerviz. A Honda szervize segítőkész, nem akar lenyúlni, s a kategóriájához képest nem drága. Az előző autóimnál amint lehetett, otthagytam a márkaszervizt a pökhendiségük miatt, de itt maradok a márkaszerviz mellett.

Születési éve: 1958

Meghibásodás leírása: Kopó alkatrészeken és olajon kívül mást cserélni nem kellett, zárfeltörésen kívül más meghibásodás nem volt (de nem vitték el, pedig kétszer is feltörték a zárat) 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Kicsit félrehúzott (igaz, egy vízzel telt óriási kátyúba történő behajtást követően - örültem, hogy a féltengely nem szakadt le). A szerviz garanciában beállította a futóművet (külső specializált szerviz alkalmazásával), s ekkor a hiba megszűnt.