FORD FIESTA

Nagyon hálás kis autó! Mindig elvisz mindehova ahova kell! Egyszer kicsúsztam vele az uton rászaladtam a patkára olyan 90-km/h val de azon kívül hogy a két felnit kikelett cserélnem nemvollt vele semmi gond! Kicsit zörög és hangos a motorja de átlagosan arra megfelel amire való! Jó a fogyasztása de ha elnehezedik a lábunk akkor tudja vedelni az üzemanyagot!

Születési éve: 1990

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: A központi zár nemműködik mert valahol úgy érzékeli hogy nyitva van az ajtó! De egész télen jó vollt és mióta bejött a meleg azóta szintén nemjó! Nemtalálom a hiba okát Pedig már darabokra szedtük nemegyszer! A rádió is gyengélkedik! Néha kiirja hogy (phone) olyankor hátrakell nyúlni a rádió vezetékeihez és megkell mozgatni! Kiakartam venni a rádiót de nemtudtam kiszedni mert a "pöckök" Nem ugranak ki a helyükrör,igaz nemzörög de nem is lehet szétszedni! a Rádió nagyon gyengén veszi az adást! Ezen kívül nagyon jó kis autó elvisz ahova kell és mindig gonnd nélkül elindul! De nem arra való hogy az ember hajtson vele minnt a barom mert az útfekvése nem olyan!