FORD SIERRA

a legjobb benne az, hogy rettenetesen olcsó, kevés pénz ráköltésével van egy olyan autó, amiben azért vannak extrák, 4 ember el tud menni vele Veronába és vissza. a külseje ronda, nyilván ilyet nem bankárok vesznek, hanem akinek nem telik jobbra. az biztos, hogy én eddig benzinnel, vételárral, átírással, sok-sok szereléssel költöttem rá annyit, mint amennyiből egy szánalmas, 1.4-es Fabiát vehettem volna. szóval köszi, de ez így rendben van nagyon.

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: néha kisebb, filléres dolgok meghibásodtak rajta. egyszer volt komolyabb, a kuplungbowden egy 2200 km-es, veronai túra utolsó 100 méterén szakadt szét, így azt már vontatva tettem meg. Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: elszakadt a kuplungbowden, 35 ezer km használat után. csere után ismét elszakadt, majd ismét. végül kuplungszerkezetet cseréltem, azóta jó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 36000 Ft. Leírás: kuplungszerkezet cseréje, plusz 3 bowden, munkadíjjal...

Visszatérő hiba leírása: többször is megpróbáltam megúszni a bowden cseréjével a dolgot, ám végül az egész kuplungszerkezetet kellett.