Sargeant és Magnussen segítette első F1-es győzelméhez Norrist - 2024. május 6.

Lando Norris szempontjából a lehető legjobbkor érkezett a biztonsági autó, Verstappen pedig tehetetlen volt a továbbfejlesztett McLaren ellen.

autó, F1, Formula-1, Forma-1, Miami, Egyesült Államok, Amerika

Amatőr hibát vétett a kanadai, az újraindítás előtt szaladt bele az előtte haladóba

Biztonsági autó mögött okozott balesetet Stroll Kínában - 2024. április 21.

Egy Ferrari motor meghibásodása miatt kényszerült beküldeni a versenyirányítás a biztonsági autót, Lance Stroll pedig az újraindítás előtt öklelte fel az előtte haladó VCARB-ot.

F1, Forma-1, Formula-1, kínai nagydíj, Kína

Teljesen új környezetben mutatja be motorsport sikereit a Honda a suzukai versenypályán

Ingyen látogatható a Honda új motorsport múzeuma - 2024. március 24.

Az F1-es Japán Nagydíj idején nyitja meg kapuit a Honda új múzeuma, ami a márka számtalan versenysikerét mutatja be látványos környezetben.

autó, Honda, Red Bull, Forma-1, versenyautó, múzeum, japán nagydíj

Ferrari győzelem az Ausztrál Nagydíjon

Mégsem legyőzhetetlen a Red Bull - 2024. március 24.

Csak egy kis technikai hiba kell és máris változik az F1-ben a dobogó tetején álló személye.

autó, Ferrari, forma1, Forma-1, ausztrál nagydíj, Red Bull Racing, Red Bull

Egy Honda e:Ny1 volánja mögé pattant be Max Verstapepen, majd meglepett egy csapat fiatalt

Fiatal gokartosok előtt parádézott Verstappen egy Hondával - 2024. március 9.

Max Verstappent egy Honda e:Ny1, a szomszédban edző fiatal pilótákat pedig a holland versenyző lepte meg a Red Bull brit központjában.

autó, Red Bull, max verstappen, Honda, e:Ny1, villanyautó, Forma-1

Egészen az utolsó körig kiélezett volt a csata, végül a Mercedes a konstruktőri második

Verstappen idei 19. futamgyőzelmét is megszerezte Abu-Dzabiban - 2023. november 26.

Max Verstappen immár Sebastian Vettelt is lehagyta a győzelmek számában az örökranglistán, A Red Bull pedig minden várakozást felülmúlva, 22 futamból 21 győzelmet zsebelt be 2023-ban.

F1, Formula-1, Forma-1, Abu-Dzabi, verseny, Nagydíj

Pérez és Alonso csatája csempészett némi izgalmat a Sao Paolói Nagydíjba

Monoton körözést hozott az F1 brazil fordulója - 2023. november 6.

Verstappen újabb futamot zsebelt be Brazíliában, Norris pedig meggyőző teljesítménnyel hozta be a McLarent a második helyre. A harmadik hely viszont egészen a célvonalig nyitott volt, a végén mindössze 53 ezredmásodperc döntött.

autó, F1, Formula-1, Forma-1, Brazil Nagydíj, Sao Paulo

A helyi hős futama egyetlen kanyarig sem tartott, Verstappen magabiztosan győzött

Füttykoncert és piros zászló a Mexikóvárosi Nagydíjon - 2023. október 30.

Nem a közönség kedve szerint alakult a Mexikóvárosi Nagydíj, hiszen a publikum favoritja már az első kanyarban kirepült a bukótérbe, de a verseny még egy ennél is nagyobb balesetet is tartogatott, amely miatt a piros is előkerült.

F1, Forma-1, Formula-1, Mexikói Nagydíj

Ezt gondoljuk az F1 Amerikai Nagydíjáról!

Őszintén az F1-ről: USA Nagydíj - 2023. október 23.

Szerkesztőségünkben olykor hatalmas viták zajlanak az autósportról, amiből titeket sem szeretnénk kihagyni. Az F1-ről két szaki véleményét láthatjátok egyszerre. Egyikük még lelkes, másikuk már kiábrándult. Vajon milyennek látták az Amerikai Nagydíjat?

F1, Formula-1, Forma-1, amerikai nagydíj

Verstappen immár biztosan háromszoros világbajnok, mégsem erről marad emlékezetes a katari versneny

Gumibotrányt és bajnokavatást hozott az F1-es Katari Nagydíj - 2023. október 9.

Pérez harmatgyenge teljesítményének köszönhetően már szombaton háromszoros világbajnokká koronázták Verstappent, a sivatagi verseny azonban mégis inkább az ájuldozó versenyzőkről, és az félig-meddig eltusolt gumiblamáról marad emlékezetes.

autó, F1, Formula-1, Forma-1, Katar

Friss cikkek

Kerekesszékesek és kempingezők hű társa lehet a friss Honda Freed

Szokatlan megoldások tárházával érkezik az új családi Honda

1 órája – Autósvilág hírei

A visszafogott külső hatszemélyes utasteret és számos kreatív ötletet rejt.

Négyszeresére, 100%-ra emeli a Biden-adminisztráció a kínai villanyautók behozatali vámját

Bekeményített Biden a kínai villanyautókkal szemben

4 órája – Autósvilág hírei

Újabb lövések dördültek el az Egyesült Államok és a Kína közti kereskedelmi háborúban, az amerikaiak egy sor vámot vetettek ki vagy emeltek meg.