LANCIA KAPPA

Maga Lancia Kappa SW, maga az autó. Az igényeimnek és elvárásaimnak és családomnak tökéletesen megfelel. Ha ebbe az autóba beleülök, vezetem, számomra az a megnyugvás és az autózási élmény, az utánozhatatlan Dolce Vita! Az SW formája, belső tere - annak tágassága. Az a biztonság érzet amit a felépítése sugároz. Több 100 km-t le tudok vezetni egy etapban vele, utasaimnak és nekem nem kell "deréktorna" kiszállás után! Több más márka fann-ja szó nélkül és nagyon "kicsire" összehúzódva szállt már ki Kappából, elakadt a szapulás! Amit Utálok: az előzőek alapján, ha becsmérlik az olasz autókat!!!

Születési éve: 1948

Meghibásodás leírása: Rejtett elektromos hibaLerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Sajnos szerelői slendrián előző javításból keletkezett a hiba: egy javítás közben eltört alkatrészt nem cserélt ki: "megbutykölte"!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 85000 Ft. Leírás: Védett útvonalon haladtam, jobbról bevágott elém egy furgon. Próbáltam kerülni az ütközést, kissé behúzódtam a mellettem lévő sávba, de az ott érkező társ nem volt partner a védelemben és telibe nyomta a bal hátsó lökhárítómat.

Visszatérő hiba leírása: Elektromos hiba