HONDA ACCORD

Vegyes fogyasztás: liter

Én teljesen meg vagyok az autóval elégedve eddig. Legjobban tetszik benne: - nekem esztétikailag tetszik - nagyon kényelmes - öttagú család tengerre kényelmesen el tud menni vele - a tervezett szervizen túl nem volt vele munka (az, hogy egyszer megpróbálták feltörni, nem a kocsi hibája) - 3 méter hosszú tárgyat be tudok pakolni a kocsiba, s általában véve is óriási a belső tere Nem tetszik: - a futóművet túlzottan leültették. Ha öten ülünk benne, és a csomagtartó is igencsak tele van (megkockáztatom: a terhelési határt elértük) akkor az autó alja nagyon meredek emelkedőre felhajtva hátul leér. Ha az autó 5 cm-rel magasabb lenne, akkor is sportos kinézete maradna, de akkor ezt az apró hibát el lehetne kerülni.

Születési éve: 1960

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Beletörték a zárat, ki kellett cserélni. Az autóból nem hiányzott semmi, tehát úgy tűnik, bejutni nem tudtak. Leírás: Eddig olyan jól ment, hogy a lerobbanás gondolata fel sem merült.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Egyszer elkezdett jobbra húzni a kormány (kb 20.000 km-nél), de a szervíz által fizetett futómű beállítás megoldotta a kérdést. Hirtelen jött elő, lehet, hogy egy nagyobb kátyú okozta (azon a télen Bp tele volt kátyúval)