CITROEN BERLINGO

A tolóajtó zseniális, a kocsi nagyon jól ment, jó volt vezetni,a napfénytető nagyon feldobta, tágas kényelmes, strapabíró kocsi. 3 gyerekig a legjobb autó, amit el lehet képzelni: könnyű ki/beszállni,a tolóajtót bármilyen szűk helyen nyitni lehet és hatalmas a nyílás nyitott állapotban, a csomagtér hatalmas, sose tudtuk telepakolni, elől is elfér a fejem, vállam, lábam(180cm, 120kg) akár két nagydarab ember is kényelmesen utazik. Kölcsönkapott "normál" méretű kocsiban még a feleségemmel is összeakadt a könyökünk, de ebben hatalmas a tér. A kocsi megbízható, jól fogyaszt, kényelmes, praktikus és jól néz ki(nekem tetszett a mi metál(gyöngyház?) kék fényezésű darabunk) és a parkolóban is könnyű megtalálni, nem veszik el a sok tucatautó között. Egy komolyabb műszaki hiba volt vásárlás után, a kuplungot kellett megcsináltatni/60eFt. Volt még pár kisebb hiba(pl. bal tolóajtó kilincs tengelye eltörött/6eFT, bal tükör csere/7eFt, klíma karbantartás/10eFt), néhány olyan is, amit nem javítottam ki(pl rossz fordulatszámmérő). Mi nagyon szerettük, akinek kettő vagy inkább három gyereke van annak csak ajánlani tudom. Ha találnak egy jót, akkor vegyék meg bátran. Lehet, hogy nem menő egyesek szemében, de aki tojik erre, az mindent megtalál ebben a kocsiban, amit egy kocsi nyújthat. Nekünk a negyedik gyerek születése után már nem volt elég, de így is sajnáltuk eladni. Ha legfeljebb 3 gyerekem lenne, akkor egy ugyanilyet vennék legközelebb is. De én már nem fogok ilyet venni. :-)

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Kuplung hiba.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 60000 Ft.