CITROEN C3

Motorja miatt választottam az autót. De a vezérlő elektronikával elégedetlen vagyok. Gázadásra nagyon későn és lassan reagál. A fogyasztással elégedett vagyok. A sebváltó nehezen kapcsolható. A fékek jók, de a vészfék rásegítő sokszor túl korán és váratlanul avatkozik be. A futómű bizonytalan, kanyarban nagyon dől és alulkormányzott. Az első futómű alkatrészei nem bírják a rossz utakat, hamar elfáradnak, cserére szorulnak. Az utastér elöl kényelmes, hátul nagyon szűk, csomagtér rendben van, főleg ha lehajtjuk az üléseket. Az üléseknek semmi oldaltartásuk nincs, de kényelmesek. 185cm magas vagyok és nem találom a helyem a kormány mögött, nehéz jól beállítani az ülést. Ha a pedálokhoz állítom be, akkor messze van a kormány, ha a kormány van kényelmes távolságban, akkor túl közel vannak a pedálok. Eközben mögém már csak egy gyerek fér el a hátsó ülésen. Sajnos többször kívántam már a pokolra ezt az autót, mint amennyit dicsértem. Nem fogom bánni, ha egyszer eladom.

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: 1. Bal első tekercsrugó törés. Gyenge első futómű, alkatrészek. 2. Sebességváltó kulissza törése.Lerobbanás oka: hajtás / váltó

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 40000 Ft.