Találatok a következő címkére: Belga Nagydíj

Verstappen a hatodik helyről sem kegyelmezett, csapattársára is több mint 20 másodpercet vert

Verstappen a hatodik helyről nyert, újra egy Ferrari a dobogón - 2023. július 30.

A Belga Nagydíj sprinthétvégéjén ismét az eső jelentette a legtöbb izgalmat, de jót tett a versenynek, hiszen a két hétvégi futamon az Alpine, a McLaren, és a Ferrari is járt a dobogón - természetesen a Red Bull mellett.

F1, Formula-1, Forma-1, Belga Nagydíj, Belgium, Red Bull, verstappen

Simán nyert Belgiumban a bajnoki éllovas

Verstappen győzelem és unalom a Belga Nagydíjon - 2022. augusztus 28.

A 24 éves holland címvédő úgy diadalmaskodott, hogy büntetés miatt a 14. helyről rajtolt. Verstappen az idén kilencedszer, pályafutása során pedig 29. alkalommal nyert F1-es futamot.

autó, max verstappen, Red Bull Racing, Max, verstappen, Belga Nagydíj, Forma-1

Továbbra is erős a Mercedes fölény az F1-ben

Unalomba fulladt a Belga Nagydíj, Hamilton a győztes - 2020. augusztus 30.

Egy baleset a verseny első felében felcsillantotta a reményt hogy nem egy újabb unalmas vonatozást látunk, de a biztonsági autó sem zavart sok vizet.

autó, Belga Nagydíj, Forma-1, Lewis Hamilton, Mercedes

Szomorú hétvégén aratta első győzelmét Charles Leclerc

Ferrari győzelem a halál árnyékában - Belga Nagydíj - 2019. szeptember 1.

Az F1 nevelőszériájában történt haláleset rányomta bélyegét az egész Belga Nagydíjra.

autó, Forma-1, Belga Nagydíj, baleset, Charles Leclerc, F2

Pályafutása 58. győzelmét aratta Hamilton a Belga Nagydíjon

Kemény hajrában győzött Hamilton Belgiumban - 2017. augusztus 27.

Döntő jelentőségű győzelemmel zárta ma Hamilton 200. F1-es versenyét, amely során 7 pontra csökkentette hátrányát a második helyen célba érő Vettellel szemben. A dobogó alsó fokára Ricciardo állhatott fel.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Spa-Francorchamps, Belga Nagydíj, HR-V, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes

F1, Belga Nagydíj: Hamilton sok-sok szándékos büntetése miatt Rosbeg nyert

Némi trükközéssel Rosberg nyert Spa-Francorchamps-ban - 2016. augusztus 28.

Lewis Hamilton 55 rajthelyes (szándékosan szerzett) büntetése miatt Nico Rosberg indulhatott pole-pozícióból. Rajt-cél győzelmet aratott, Hamilton harmadik lett.

autó, Belga Nagydíj, Forma-1, F1, Spa-Francorchamps, Nico Rosberg, Lewis Hamilton

Hátránnyal indul a hétvégi Kínai Nagydíjon Lewis Hamilton

Öt hely rajtbüntetést kap Hamilton - 2016. április 15.

A Mercedes brit pilótája váltócsere miatt öt rajthelyes büntetésben részesül a hétvégi Kínai Nagydíjon. A Mercedes így is bizakodó.

autó, Forma-1, Belga Nagydíj

Forma-1, Belga Nagydíj: Hamilton még közelebb a világbajnoki címhez

Izgalmas futam, újabb rajt-cél győzelem Hamiltontól Spaban - 2015. augusztus 23.

Végig fenyegetett, ám nem csapott le az eső a Forma-1 Belga Nagydíján, Spa-Francorchampsban. Hamilton újabb rajt-cél győzelemmel került még közelebb harmadik világbajnoki címéhez.

autó, Forma-1, Belga Nagydíj, Lewis Hamilton

F1 Spa: Ricciardo nyert, Rosberg megtorpedózta Hamiltont

Újabb botrány: Rosberg direkt ütötte ki Hamiltont? - 2014. augusztus 25.

Az F1-es Belga Nagydíjat meglepetésre Ricciardo nyerte, s ki tudja, a végén tán a csupamosoly ausztrál profitál a mercedeses háborúból...

F1, F1 2014, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps, ricciardo, Rosberg, Hamilton, bottas, Mercedes-Benz, Red Bull, Williams

F1: miért ilyen béna a Ferrari? És jön Spa

Kifakadt a kirúgott mérnök: a Ferrari vezetői fogalmatlanok - 2014. augusztus 19.

A Forma-1 visszatér a nyári szabiról, s a magyar szuperfutam után Spában száguld. Vagy bénázik, mint a Ferrari. De miért is béna a Ferrari?

autó, F1, Forma-1, F1 2014, Ferrari, Alonso, Raikkönen, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps