Találatok a következő címkére: DTM

Audi RS7 piloted driving concept a Hockenheimringen

Önvezető autó a versenypályán - 2014. október 11.

Fura egy versenyre önvezető autót vinni, ám az Audi ezt teszi, a DTM szezonzárója előtt küldi a Hockenheimringre a sofőr nélküli RS7-est.

önvezető autó, autó, Audi, RS7, DTM, Hockenheimring

DTM 2017: német turbóautó-világbajnokság

A DTM is beturbul - 2014. október 3.

Kiteljesedik a közösködés, a zöld globalizáció a DTM szívó V8-asait is elsöpri. Három év múlva négyhengeres turbókkal vívnak a németek.

autó, DTM, wittmann, BMW, Audi, Mercedes-Benz

DTM Zandvoort: Audi-részsiker, BMW-csapatgyőzelem

Rocky megszívta, Ekström behúzta - 2014. szeptember 29.

Szinte hihetetlen, de a tavalyi háromból két bajnoki címet megszerző Audi idén először nyert DTM-futamot. Utolsó előtti nekifutásra.

autó, DTM, túraautó-világbajnokság, Audi, audi rs 5 dtm, ekström, Zandvoort

Odacsapott a Mercedes, 19 éves pilóta nyert a Lausitzringen

Új bajnok a DTM-ben - 2014. szeptember 15.

Két futam ugyan még hátravan, s a Lausitzringen a Mercedes brillírozott, de a BMW-s Marco Wittmann bebiztosította DTM-bajnoki címét.

autó, DTM, wittmann, BMW, Audi, Mercedes-Benz, lausitzring, wehrlein

DTM: úgy néz ki, meg is van a bajnok

Egy rakás Audi tönkrement, nyert a BMW - 2014. augusztus 18.

A német túraautósok nürburgringi futamán szinte el is dőlt a meccs.

autó, DTM, autóverseny, wittmann, Rockenfeller, BMW, Audi, Mercedes-Benz, Nürburgring, Nordschleife

Michelisz és a többiek - mi történt a hétvégén?

Norbi odapirított a francia sztároknak - 2014. augusztus 4.

WTCC, DTM és WRC is volt a hétvégén. Motorsportos összefoglaló fényes magyar sikerrel.

autó, WTCC, DTM, WRC, Michelisz

Ami a piacon, az a pályán is: BMW, Audi, Mercedes

DTM: hihetetlen, de most meg kettős BMW-győzelem született - 2014. július 13.

Fura, de a német prémiumtrió moszkvai DTM-futama a piaci versenyt tükröző eredménnyel zárult.

autó, DTM, Moszkva, Martin, bmw m4 dtm, autóverseny, túraautó

DTM Norisring: nyert a Mercedes, sehol a BMW

Feltámadt a Mercedes - 2014. június 29.

Ki tudja, hogyan, de magára talált a Mercedes a német túraautó-bajnokságban. A BMW bezzeg betlizett a Norisringen.

mercedes amg c-coupé, audi rs 5 dtm, bmw m4 dtm, autó, DTM, túraautó, wickens

DTM Hungaroring: izgalmas futam után folytatódik az egyik legjobb autós bajnokság

Karbon test karbon test ellen - ilyen a DTM - 2014. június 4.

Volt akció vasárnap Mogyoródon. Videókkal, képekkel és matekozással foglaljuk össze a sorozat hétvége utáni állását.

DTM, pályaautó, autóverseny, BMW, Audi, Mercedes-Benz, hungaroring, autó, mogyoród

DTM, Hungaroring: Wittmann, Molina, Spengler a DTM harmadik futamának dobogósai

Wittmann rajt-cél győzelmet aratott a Hungaroringen - 2014. június 1.

Wittmann fölényesen nyert, a BMW vitte a mogyoródi versenyhétvégét, de az Audi is jól áll, a Mercedes meg sehol sincs.

DTM, autóverseny, autó, pályaautó, hungaroring, BMW, Mercedes-Benz, Audi

Friss cikkek

Még véletlenül sem elírás a 32 éves Toyota ára: van miért sokra tartani a különleges modellt

80 millió forintot kérnek itthon ezért a '92-es Toyotáért!

1 órája – Autósvilág hírei

A hirdetés szerint mindösszesen 57 darab ugyanilyen autó készült, ráadásul a legendás, negyedik generációs Toyota Supra targatetős, csúcsfelszereltségű változatáról van szó.

Szolnok önkormányzata már a kifutott elektromos autóit cseréli újakra

Szolnok is BYD flottát vásárolt

4 órája – Autósvilág hírei

Szolnokon újabb állomásához érkezett az E.ON Hungária Csoport és a megyei jogú város több mint hét éve tartó együttműködése, melyben a jövő zöld energiájú városa épül.

A Schubert Motorsport, a DTM 2022-es bajnok csapata saját különkiadást készített a BMW M4-ből

Rikító különkiadással emlékeznek meg a BMW M4 DTM-győzelméről

Nem olcsó, de biztos, hogy kitűnik a tömegből a BMW M4 DTM Edition, ami a Schubert Motorsport győzelmének állít emléket kilenc példányban.