Találatok a következő címkére: Lewis Hamilton

Abu-Dzabi Nagydíj:  az idényzáró futamot is Hamilton vitte

Abu-Dzabi Nagydíj: az idényzáró futamot is Hamilton vitte

Tét nélkül is nyert Hamilton Abu-Dzabi Nagydíján - 2019. december 1.

Hamilton már korábban bebiztosította hatodik világbajnoki címét, de a biztonság kedvéért azért az évadzáró futamot is megnyerte.

autó, F1, Forma-1, Lewis Hamilton

Megvédte bajnoki címét a Mercedes versenyzője

Lewis Hamilton immár hatszoros F1 világbajnok - Amerikai Nagydíj - 2019. november 4.

Habár csak a második helyen ért célba az Amerikai Nagydíjon, Lewis Hamilton behozhatatlan előnyre tett szert az összetett pontversenyben.

autó, Forma-1, amerikai nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes, Mercedes-AMG, Mercedes-Benz

Hamilton nyert Mexikóban, de még mindig nem világbajnok

Megállíthatatlan a Mercedes - Mexikói Nagydíj - 2019. október 28.

Hiába rajtoltak az élről a Ferrarik, Hamilton megnyerte a gumicsatát.

autó, Mercedes, Mercedes-Benz, Forma-1, Lewis Hamilton, Mexikói Nagydíj

Nem váltotta győzelemre a Ferrari a pole pozíciót

Hamilton tovább növelte előnyét - Orosz Nagydíj - 2019. szeptember 29.

Hiába indulhatott az első helyről Leclerc és előzte meg a rajtnál Vettel is Hamiltont, végül a címvédő nyert Szocsiban.

autó, forma1, Forma-1, Orosz Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

Lényegében gumicsata döntött a Magyar Nagydíj győzelméről

Mercedes győzelem a Hungaroringen - Magyar Nagydíj - 2019. augusztus 4.

Max Verstappen néhány körrel a verseny vége előtt bukta a győzelmet a Hungaroringen.

autó, Mercedes, Mercedes-Benz, Forma-1, Magyar Nagydíj, hungaroring, Lewis Hamilton, max verstappen

Izgalmas csaták közepette, Hamilton nyerte hazai futamát

Végre igazi csatákat is láttunk - Brit Nagydíj - 2019. július 14.

Meghosszabbították 2024-ig a Brit Nagydíj F1 verseny rendezési jogát és bárcsak mostantól mindig olyan versenyeket láthatnánk, amilyen a mai volt.

autó, Forma-1, Brit Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes, Mercedes-AMG

F1, Francia Nagydíj: újabb világbajnoki cím felé robog Lewis Hamilton

Hamilton újabb rajt-cél győzelmet aratott Franciaországban - 2019. június 23.

A Mercedes brit és nem mellesleg ötszörös világbajnok pilótája, Lewis Hamilton nyerte a Francia Nagydíjat.

autó, Lewis Hamilton, Mercedes-Benz, Forma-1

Az izgalom továbbra is elkerül az F1 versenyeit

Büntetés döntötte el a Kanadai Nagydíj végeredményét - 2019. június 10.

Szomorú, hogy az amúgy is izgalommentesen alakuló verseny kapott még egy késszúrást a hátába a versenyirányítástól.

autó, Forma-1, Kanadai Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes, Sebastian Vettel, Ferrari

A Monacói Hercegség utcáin sem talált legyőzőre a Mercedes

Csak a szokásos: Mercedes győzelem a Monacói Nagydíjon - 2019. május 26.

Lewis Hamilton behúzhat egy újabb strigulát a győzelmei listáján.

autó, Forma-1, Monacoi Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

Már a rajtnál eldőlt az idei Spanyol Nagydíj

Andalítóan telt a Spanyol Nagydíj - 2019. május 12.

Lehet, hogy már nem sok F1 versenyt láthatunk a barcelonai pályán, ugyanis a héten felmerült a lehetőség, hogy kiesik a naptárból a helyszín.

autó, Forma-1, Spanyol Nagydíj, Mercedes, Lewis Hamilton

Friss cikkek

V6-os motorral, újszerű állapotban hirdetik Magyarország legdrágább Opel Omegáját

Tényleg 10,9 milliót kérnek ezért a 25 éves Opel Omegáért?

38 perce – Autósvilág hírei

Újabb érdekes hirdetésre bukkantunk a Használtautó.hu kínálatában, ezúttal egy Opel Omega ára tűnik első ránézésre kicsit húzósnak. De vajon miért kerül ennyibe? Mutatjuk!

Videón a bizonyíték: nem a luxusautók miatt történt a méregdrága baleset a körgyűrűn

Száguldó melósfurgon törte lecsóra a két Bentleyt az M0-son

3 órája – Autósvilág hírei

A Magyar Közút forgalomfigyelő kameráinak felvételéről kiderült, hogy pontosan miként történt a napokban a jelentős anyagi kárral járó baleset, amelyben két luxusautó is összetört.

Napi akár 1200 kilométer, éveken át: a kilométermilliomos autók köztünk járnak

Így járnak kétmillió kilométert futott dízelek az autópályáinkon

6 órája – Sztori

Ha nem hiszed, hogy egy autó lehet hibátlan egymillió kilométer felett, akkor itt az idő elgondolkozni: ezek a dízelek napi szinten akár háromszor fordulnak meg Budapest és a távolabbi megyeszékhelyek között.