Találatok a következő címkére: Lewis Hamilton

Sorozatban 7. konstruktőri győzelmét szerezte a Mercedes az F1-ben

Ismét a Mercedes az F1 bajnoka - Emilia Romagna Nagydíj - 2020. november 1.

Úgy tűnik, Lewis Hamilton letaszíthatatlan az élről. Történjék bármi a versenyen, a Mercedes brit versenyzője valahogy mindig az élre keveredik.

autó, Mercedes, Forma-1, bajnok, Lewis Hamilton, Mercedes-Benz, Mercedes-AMG

92. futamgyőzelmével Lewis Hamilton az új csúcstartó az F1-ben

Hamilton történelmet írt a Portugál Nagydíjon - 2020. október 25.

Hosszú idő után rendeztek újra Portugál Nagydíjat az F1-ben, a portimaói pálya pedig bizonyította, hogy érdemes lenne visszatérnie a mezőnynek.

autó, Lewis Hamilton, Mercedes, Mercedes-AMG, Forma-1, portugál nagydíj

Lewis Hamilton 91. győzelmét szerezte a Nürburgringen

Hamilton beállította Schumacher rekordját a Nürburgringen! - 2020. október 11.

Eifel Nagydíj néven rendezték a Formula 1 németországi futamát, amelyet Lewis Hamilton nyert meg, hiába indult biztatóan Valtteri Bottas számára a verseny.

autó, Forma-1, Nürburgring, Lewis Hamilton, mercedes amg, Schumacher

Megbüntették a bajnoki éllovast, így nem ért fel a dobogó tetejére

Hamilton elbukta, Bottas megnyerte az Orosz Nagydíjat - 2020. szeptember 27.

Minden adott volt egy újabb Hamilton győzelemhez, ám a brit pilóta büntetést kapott. Persze ettől függetlenül a Mercedes ismét nyert.

autó, Orosz Nagydíj, Lewis Hamilton, Hamilton, bottas, valtteri bottas, Mercedes

Hamilton nyerte a kétszer is félbeszakított Toszkán Nagydíjat

Kalandosan alakult a Toszkán Nagydíj - 2020. szeptember 13.

Két baleset tarkította az első mugellói F1-es versenyt, de Hamiltont ez nem zavarta meg, begyűjtötte újabb győzelmét.

autó, F1, Forma-1, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes, Mercedes-Benz

Továbbra is erős a Mercedes fölény az F1-ben

Unalomba fulladt a Belga Nagydíj, Hamilton a győztes - 2020. augusztus 30.

Egy baleset a verseny első felében felcsillantotta a reményt hogy nem egy újabb unalmas vonatozást látunk, de a biztonsági autó sem zavart sok vizet.

autó, Belga Nagydíj, Forma-1, Lewis Hamilton, Mercedes

Rajt-cél győzelmet aratott a Mercedes versenyzője Barcelonában

Hamilton legyőzhetetlen volt a Spanyol Nagydíjon is - 2020. augusztus 16.

Hamilton egy Schumacher rekordot is megdöntött, hiszen immár 156 dobogós helyezésnél jár. A német versenyző pedig 155 alkalommal állt a dobogón F1-es pályafutása alatt.

autó, forma1, Spanyol Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

Drámai befutót hozott a silverstone-i verseny

Defektes gumival győzött Hamilton a Brit Nagydíjon! - 2020. augusztus 2.

Már-már épp elaludtunk volna az F1 futam alatt, amikor a Mercedest utolérte a dráma. Bottas és Hamilton is defektet kapott a verseny végén. Hamilton viszont így is nyert, Bottas viszont pontot sem szerzett.

autó, Forma-1, Brit Nagydíj, Mercedes, Mercedes-AMG, Lewis Hamilton, versenyautó, verseny

Nedves aszfalt fűszerezte meg a Magyar Nagydíjat

Hamilton mindent vitt a Magyar Nagydíjon - 2020. július 19.

Első rajthely, leggyorsabb kör és futamgyőzelem. Lewis Hamilton mesterhármast mutatott a Hungaroringen.

autó, Lewis Hamilton, Forma-1, Magyar Nagydíj, Mercedes-AMG, verseny

Valtteri Bottas az élről rajtolt és ott is végzett

Mercedes győzelemmel indult a csonka F1 szezon - 2020. július 5.

Fordulatos versennyel kezdődött az F1 idei szezonja. Majdnem a fél mezőny kiesett, a biztonsági autós szakaszok pedig szépen megkavarták az eseményeket.

autó, Forma-1, osztrák nagydíj, Mercedes, Mercedes-AMG, valtteri bottas, Lewis Hamilton, versenyautó, F1

Friss cikkek

Halogattad az autód műszakiját a járványhelyzet idején? Ha nem vigyázol, idén is bajba kerülhetsz!

Ismét megszívhatják a Covid-műszakisok: íme a megoldás!

2 órája – Autósvilág hírei

Rengetegen halasztották el autójuk műszaki vizsgáját a néhány évvel ezelőtti járványhelyzet miatt, ők idén nyáron is bajba kerülhetnek a járműveik műszaki vizsgáztatásával. Lehetséges, hogy már most is elkéstek, akik nem foglaltak időben.

V6-os motorral, újszerű állapotban hirdetik Magyarország legdrágább Opel Omegáját

Tényleg 10,9 milliót kérnek ezért a 25 éves Opel Omegáért?

4 órája – Autósvilág hírei

Újabb érdekes hirdetésre bukkantunk a Használtautó.hu kínálatában, ezúttal egy Opel Omega ára tűnik első ránézésre kicsit húzósnak. De vajon miért kerül ennyibe? Mutatjuk!

Videón a bizonyíték: nem a luxusautók miatt történt a méregdrága baleset a körgyűrűn