Találatok a következő címkére: WTCC

Michelisz autója előbb kisebb, majd végzetes sérüléseket kapott Németországban

Citroënes sikereket hozott a WTCC nürburgringi hétvégéje - 2015. május 17.

Már szombaton megvolt a WTCC németországi futamnapja, az itthon rajt-cél győzelmet hozó Michelisz Norbi két balesetben is részes volt.

autó, Citroen, WTCC, Nürburgring

Most hétvégén a Zöld Pokolban mérkőzik a WTCC

Norbi felkészült a Nürburgringre - 2015. május 15.

Idei negyedik futamához ért a WTCC, a mogyoródi Hungaroringet a németországi Zöld Pokol, azaz a Nürburgring követi.

autó, WTCC, hungaroring, Michelisz Norbert, Nürburgring

WTCC, Hungaroring - Michelisz már az első futamon is pontszerző lett

Szenzációs menet: Michelisz nyert a Hungaroringen; meg López is - 2015. május 3.

Esőmentesek voltak a hungaroringi WTCC-futamok, az elsőt a címvédő és egyben bajnokságvezető López, a másodikat Michelisz Norbi nyerte.

autó, WTCC, hungaroring, Michelisz Norbert

WTCC, Hungaroring: jó esélyekkel indul Michelisz

Muller és Michelisz is első helyről indulhat a Hungaroringen - 2015. május 3.

Ma délután rajtol a WTCC hazai futama a Hungaroringen. Az első futamon Yvan Muller, a másodikon Michelisz Norbi indulhat a pole pozícióból.

Május első hétvégéjén WTCC a Hungaroringen, te is ott lehetsz!

Nyerj jegyet a WTCC hazai futamára, a Hungaroringre! - 2015. április 24.

Május 3-án WTCC a Hungaroringen. Ingyenes buszjárat mindenkinek lesz, de ha válaszolsz egy fogós kérdésre, akár páros jegyet is nyerhetsz!

autó, WTCC, hungaroring, jegy, nyereményjáték

WTCC, Marokkó: López és Muller is nyert, Michelisz tört, volt boldog is, de büntetést kapott

Kemény büntetéseket kapott Michelisz és a Zengő Motorsport - 2015. április 20.

A Zengő Motorsport élete Marokkóban sem volt könnyű, ennek ellenére elégedettek a hétvége eredményével, Michelisz Norbi 6. és 8. helyével.

autó, WTCC, marokkó, Michelisz Norbert, zengő motorsport

Kattints ide, bejárhatod a marrákesi pályát Michelisz Norbival

Hétvégén WTCC Marokkóban, most te is mehetsz egy kört! - 2015. április 17.

A hétvégén, Marokkóban folytatódik a FIA Túraautó-világbajnokság (WTCC). Michelisz Norbi már a hivatalos edzés előtt bejárta a pályát.

autó, WTCC, Michelisz Norbert, marokkó, pályabejárás, video

Michelisz Norbi büntetése miatt változott a WTCC Argentin Nagydíjának végeredménye

WTCC: Michelisz Norbi büntetést kapott - 2015. március 9.

Michelisz Norbit a WTCC Argentínában tartott évadnyitója kapcsán, a második futam után egy ütközés miatt büntette meg a Felügyelő Testület.

autó, WTCC, Argentina, Michelisz Norbert

WTCC Argentína: Michelisz Norbi csodát tett, kétszeresen hatodik

Kánikulával és kemény küzdelmekkel rajtolt a WTCC Argentínában - 2015. március 9.

Michelisz Norbert két hatodik hellyel, a legjobb privát versenyzőként zárta az első versenyhétvégét, utóbbi miatt dobogóra is állhatott.

Michelisz a Zengő Motorsportnál marad

Nem lesz gyári hondás Michelisz Norbi - 2015. február 12.

Bár gyári hondás ajánlatot is kapott, a WTCC tavalyi negyedik legjobbja, Michelisz Norbi idén is a Zengő Motorsport versenyzője marad.

autó, Michelisz, WTCC, Honda, zengő motorsport, Michelisz Norbert

Friss cikkek

Méretes hátsó szárnyat aggatott a Škoda az egyik villanyautójára

Itt a Skoda legújabb tanulmányautója! Videó

9 órája – Autósvilág hírei

A Škoda nemrég egy merész, együléses versenyautó tanulmányt mutatott be, ám ennél most egy kicsit visszafogottabb koncepciót prezentáltak.

Ötletes átalakítás, ám a hajdúszoboszlói igazoltatás során a rendőr tetszését nem nyerte el

Suzuki Swift ahogy még nem láttad: felfelé nyíló ajtókkal!

12 órája – Autósvilág hírei

Talán még a rendőr sem hitte el, amit egy átlagosnak induló közúti ellenőrzés során tapasztalt. Az első ránézésre is gyanúsan átalakított Suzukin először a felfelé nyíló ajtók szúrtak szemet, ám az igazi meglepetést az utastér tartogatta.

Mindkét üzemanyag literenkénti ára változik a hétvégén

Rendkívüli üzemanyagár-változás jön szombaton!

15 órája – Autósvilág hírei

Különleges árváltozás jön a hétvégén, ugyanis a megszokottal ellentétben nem csak pénteken, de szombaton is módosulnak az árak, így hamarosan még olcsóbban lehet majd tankolni.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!