Találatok a következő címkére: WTCC

WTCC: Michelisz negyedikként végzett összetettben

Norbi behúzta az összetett negyedik helyet Makaóban a WTCC-n - 2014. november 16.

Pályafutása legjobb eredményét elérve Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) összetett pontversenyének negyedik helyén végzett.

autó, Michelisz, Michelisz Norbert, WTCC, zengő motorsport, Honda, sanghaj

A Citroënt hajtó José María López lett a WTCC 2014-es világbajnoka

WTCC: López világbajnok, Michelisz dobogós Szuzukában - 2014. október 26.

López a szezon eleje óta vezeti a WTCC-t, Japánban már világbajnoki címét ünnepelhette.

autó, WTCC, szuzuka, japán

Honda is nyert a WTCC-n Sanghajban, de nem Norbié

WTCC Sanghaj: López és Bennani nyert, Michelisz ötödik lett - 2014. október 12.

Michelisz Norbert a WTCC mindkét sanghaji futamán ötödik helyen ért célba, így a világbajnokságban is ötödik helyre került.

autó, Honda, WTCC, sanghaj

Norbi a negyedik helyről startol a WTCC második kínai futamán

Kínában tovább javíthat Michelisz - 2014. október 12.

Peking után Sanghaj, Michelisz Norbi pedig ezúttal a negyedik legjobb időt futotta, múlt héten Pekingben ötödik és hatodik helyen végzett.

autó, WTCC, Michelisz Norbert, zengő motorsport, sanghaj

Franciaországban a WRC, Kínában a WTCC

Michelisz: Peking a legjobb esélyünk - 2014. október 2.

Október első hétvégéjén nem csak F1-verseny lesz, meccsel a ralis és a túraautós vb-mezőny is. Norbi szerint Pekingben reális cél a dobogó.

autó, WTCC, Michelisz, Honda, Citroen, Loeb, WRC, Ogier, Volkswagen

Loeb és Loebné újra együtt

A ralikirály visszatér! De csak egy kicsit - 2014. szeptember 25.

Ha nem is a vébére, s ha csak egy alkalomra is, de Loeb mester visszatér a raliba. Oldalbordástul.

autó, Citroen, WRC, WTCC, Loeb, rali, ds3 wrc

Lada újdonságok szakmányban

Olyan autókat mutatott a Lada, hogy besírsz - 2014. augusztus 30.

Kompakt szedánt, kompakt szabadidő-autót is fejleszt az elfeledett Lada, de olyan versenygépet is hoz, hogy hujujuj.

autó, lada vesta, Lada, vesta, xray2, WTCC

Michelisz és a többiek - mi történt a hétvégén?

Norbi odapirított a francia sztároknak - 2014. augusztus 4.

WTCC, DTM és WRC is volt a hétvégén. Motorsportos összefoglaló fényes magyar sikerrel.

autó, WTCC, DTM, WRC, Michelisz

2015-ben visszatérhet a Nürburgringre a WTCC

A WTCC pilóták vágya valóra válhat: újra Nürburgring - 2014. június 24.

Harminc év után elsőrangú autóverseny térhet vissza a Nordschleifére. A WTCC mezőnye 2015-ben a legendás Nürburgringen fog körözni.

WTCC, Nürburgring, Nordschleife, autóverseny, versenypálya, pályaautó, túraautó

WTCC: óriási Citroën-fölény, Michelisz duplán hetedik Spában

Monteiro csúnyán kilökdöste Norbit - 2014. június 22.

Spa-Francorchamps-ban Muller és López nyerte a WTCC-futamokat, a két magyar Norbi derekasan helytállt.

autó, WTCC, wtcc 2014, Spa-Francorchamps, Michelisz Norbert, nagy norbert, Honda, Citroen, Chevrolet, SEAT, lópez, Yvan Muller

Friss cikkek

Méretes hátsó szárnyat aggatott a Škoda az egyik villanyautójára

Itt a Skoda legújabb tanulmányautója! Videó

4 órája – Autósvilág hírei

A Škoda nemrég egy merész, együléses versenyautó tanulmányt mutatott be, ám ennél most egy kicsit visszafogottabb koncepciót prezentáltak.

Ötletes átalakítás, ám a hajdúszoboszlói igazoltatás során a rendőr tetszését nem nyerte el

Suzuki Swift ahogy még nem láttad: felfelé nyíló ajtókkal!

7 órája – Autósvilág hírei

Talán még a rendőr sem hitte el, amit egy átlagosnak induló közúti ellenőrzés során tapasztalt. Az első ránézésre is gyanúsan átalakított Suzukin először a felfelé nyíló ajtók szúrtak szemet, ám az igazi meglepetést az utastér tartogatta.

Mindkét üzemanyag literenkénti ára változik a hétvégén

Rendkívüli üzemanyagár-változás jön szombaton!

10 órája – Autósvilág hírei

Különleges árváltozás jön a hétvégén, ugyanis a megszokottal ellentétben nem csak pénteken, de szombaton is módosulnak az árak, így hamarosan még olcsóbban lehet majd tankolni.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!