Találatok a következő címkére: WTCC

Hogyan tovább? - Michelisz Norbi a Honda gyári pilótája lett

Michelisz a Honda gyári csapatában folytatja - 2016. január 13.

Michelisz Norbinak nagyobb esélye lesz világbajnoknak lenni, mint valaha. Gyári csapat, kisebb Citroën jelenlét és így tovább. Hogy alakul a jövő?

Michelisz Norbert, Honda, Honda CIVIC, Honda Civic Type R, WTCC, versenyautó, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, zengő motorsport

A Citroën Racing tervei a jövőre

Mostantól a WRC-re koncentrál a Citroën - 2015. november 28.

Loeb távozik, 2016-ban csak 2 autó indul a WTCC-ben, 2017-től újra a WRC-ben megy a Citroën Racing.

José María López, Citroën C-Elysée, Citroen C-Elysée WTCC, Citroen, Citroen Racing, Sebastien Loeb, WTCC, WRC, Yvan Muller, autósport, világbajnokság

WTCC: Michelisz harmadik az utolsó futamon, övé a privát bajnoki cím

Michelisz Norbi privát világbajnok lett - 2015. november 28.

Michelisz Norbert a harmadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) utolsó futamán, Katarban. Megnyerte a Yokohama kupát.

autó, Michelisz Norbert, WTCC, zengő motorsport, Honda CIVIC

Az első évben két autóval indul a Polestar Cyan Racing

Jövőre újra láthatunk gyári Volvókat a WTCC-ben - 2015. október 13.

Végre eljött a várva várt pillanat és hivatalosan is bejelentették a Volvo hosszú távú WTCC programját. Nem kerülik a forró kását, rögtön a világbajnoki címre mennek.

autó, sport, WTCC, Volvo S60, Polestar, Cyan, Racing

WTCC, Japán: Michelisz Norbi az első helyről indulhatott, ügyesen ment

Pole, második hely, kiállás - ilyen volt a japán WTCC nekünk - 2015. szeptember 13.

Nem lett ugyan egy rajt-cél győzelem Michelisz Norbi számára a Japán WTCC Nagydíj, de a második hely sem rossz. A második futam balesetet hozott.

autó, WTCC, japán, Michelisz Norbert, zengő motorsport

WTCC, Portugália: Michelisz harmadik és negyedik helyen végzett

Michelisz Norbi szenzációs volt Portugáliában - 2015. július 12.

Óriási szó: Michelisz Norbi első futamos dobogós helyet szerzett Portugáliában, harmadik lett, majd a másodikon a negyedik helyet szerezte meg.

autó, WTCC, zengő motorsport, Michelisz Norbert

WTCC, Franciaország: bejött Norbinak a Paul Ricard pálya

Michelisz Norbi sok pontot szerzett Franciaországban - 2015. június 28.

A hétvégi WTCC futamokon, Franciaországban egy hatodik és egy második hely is összejött a kvalifikáción nyolcadikként végző Michelisznek.

autó, WTCC, Michelisz Norbert

Taroltak a Citroënek a Slovakiaringen

Ez most nem Michelisz hétvégéje volt - 2015. június 21.

Szlovákiában mindkét futamon csakis a Citroënek tudtak dobogós helyeket szerezni a WTCC-n, a Hondát hajtó Michelisz Norbi így is nagyot vezetett.

autó, WTCC, slovakiaring

WTCC, Szlovákia: Michelisz Norbi ismét jó esélyekkel indul

Michelisz Norbi e hétvégén Szlovákiában mérkőzik - 2015. június 19.

Szlovákiában ismét temérdek magyar néző előtt rendezik a WTCC 11. és 12. idei futamát.

autó, WTCC, marokkó, Michelisz Norbert, zengő motorsport

WTCC, Moszkva: Michelisz Norbi mindkét futamon pontot gyűjtött

Michelisz dobogóra állhatott Moszkvában - 2015. június 7.

Hazai sikerét nem tudta ismételni Michelisz Norbi Moszkvában, ám a második futam után dobogóra állhatott, s már az elsőn is szerzett pontot.

autó, Honda, WTCC, Oroszország, Moszkva

Friss cikkek

Méretes hátsó szárnyat aggatott a Škoda az egyik villanyautójára

Itt a Skoda legújabb tanulmányautója! Videó

11 órája – Autósvilág hírei

A Škoda nemrég egy merész, együléses versenyautó tanulmányt mutatott be, ám ennél most egy kicsit visszafogottabb koncepciót prezentáltak.

Ötletes átalakítás, ám a hajdúszoboszlói igazoltatás során a rendőr tetszését nem nyerte el

Suzuki Swift ahogy még nem láttad: felfelé nyíló ajtókkal!

13 órája – Autósvilág hírei

Talán még a rendőr sem hitte el, amit egy átlagosnak induló közúti ellenőrzés során tapasztalt. Az első ránézésre is gyanúsan átalakított Suzukin először a felfelé nyíló ajtók szúrtak szemet, ám az igazi meglepetést az utastér tartogatta.

Mindkét üzemanyag literenkénti ára változik a hétvégén

Rendkívüli üzemanyagár-változás jön szombaton!

17 órája – Autósvilág hírei

Különleges árváltozás jön a hétvégén, ugyanis a megszokottal ellentétben nem csak pénteken, de szombaton is módosulnak az árak, így hamarosan még olcsóbban lehet majd tankolni.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!