PEUGEOT 307 vélemények

11 év
Átlag km
124.261 km
Adatlapok száma

Osztályzat (400 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
307 1.6 Presence

(Évjárat: 2003, stílus: dinamikus, )

307 1.6 D-Sign

(Évjárat: 2009, stílus: higgadt, )

307 SW 1.6 HDi Presence

(Évjárat: 2006, stílus: higgadt, )

MOTOR KÉNYELEM ÜVEGTETŐ

307 2.0 Platinum

(Évjárat: 2001, stílus: dinamikus, )

Csak ajánlani tudom mindenkinek nem kell félni,elektronikával lehetnek problémák .

307 1.6 Premium

(Évjárat: 2003, stílus: átlagos, )

A kocsival megvagyok elégedve maximálisan,pedig le akartak beszélni a Francia autókról!!!!A Pémium felszereltségből hiányzott a tempomat de 5000ft-ból megoldottam és szuper jó azóta!!!Csak annyi negatívumot tudok mondani a kocsiról,hogy elől az égő hamar kiég,de mióta jobb minőségűt és drágábbat...

307 1.4 Sphere

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

307 2.0 HDi Presence

(Évjárat: 2002, stílus: dinamikus, )

+: jól húz, nem eszik sokat, sok minden elfér benne, jó kilátás -: valószínű hogy nem jó embertől vásároltam az autót, viszont ennek ellenére is egy nagy kaki az egész autó lassan már nem lesz olyan dolog amit nem cseréltem ki rajta, az ember azt hinné hogy most már tényleg minden jó rajt...

307 2.0 Platinum

(Évjárat: 2001, stílus: dinamikus, )

nagy motor erő van benne,vásárláskor féltem a 2.0-ás motortól de kellemes csalódás ért még ha tépetek vele akkor is max 10-11 liter és ezért mutat valamit,országúton 90-100km es tempóban kereken 6 literből kilehet hozni! hihetetlen de igaz!

307 SW 2.0 Premium

(Évjárat: 2003, stílus: dinamikus, )

Nagyon szeretem,mert a motor kitűnő,méretéhez képest keveset eszik.Az autóm 7 személyes:-),de az utolsó sorban inkább csak kis gyerekek férnek el normálisan,viszont egy 5 személyes családnak nagyon kényelmes, a második sorban nagy a hely.A hatalmas panorámatető gyönyörű és rengeteg fény jön be ra...

307 1.6 Presence

(Évjárat: 2002, stílus: dinamikus, )

az elején tetszett de már kiábrándultam belőle. soha többet francia autoveszek.t nem

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

A Porsche múzeumának időszakos kiállítása régi prototípusokról lebbenti fel a fátylat

A Porsche majdnem megcsinálta 30 éve a Mazda MX-5-öt

12 órája – Sztori

MX-5 kaliberű olcsó sportkocsi 1984-ből, nagy négyajtós, mint a Panamera, csak 1991-ből. Ilyen csodák is láthatóak a Porsche múzeumában.

Párizsban debütál, decembertől lesz kapható a Mercedes Benz V 250 BlueTEC 4Matic

Jön az összkerekes Mercedes V-osztály

15 órája – Autósvilág hírei

Eddig kizárólag hátsókerékhajtással lehetett rendelni a Mercedes-Benz V-osztályt, év végétől a csúcsverzió 4Maticként is kapható lesz.

Csak szolidan: Volkswagen Polo GTI facelift

Új motort és új kézi váltót is kapott a VW Polo GTI

18 órája – Autósvilág hírei

Párizsban mutatkozik be a frissített Volkswagen Polo GTI, a kis hot hatch 1.8-as turbómotorja 192 lóerővel szaggatja az aszfaltot.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wZXVnZW90

Friss tesztek

Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo ECOTEC Start/Stop 200 LE teszt

Ez a legizmosabb! Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo 200 LE teszt

Három éve érkezett, és azóta három hazai motorral is bővült az Opel Zafira Tourer kínálata. Most a 200 lovas csúcsgépet teszteltük.

Opel Mokka FWD 1.7 CDTI AT6 teszt

Szép, jó. Mi kell még? - Opel Mokka automata teszt

Automata váltóval és tolótetővel levett a lábamról az Opel Mokka. Vásárlói hasonlóan érezhetnek, így nyilván ők is elnézik gyengeségeit.

Volkswagen e-up! teszt

Ez sem a mi autónk. Volkswagen e-up! teszt Videó

Igen, elektromos, teljesen. És nem hát, sokat ebből sem fognak eladni. Nálunk biztos nem. Pedig tök jó kis autó: Volkswagen e-up! teszt.

Még több teszt

Használtautó.hu

SUZUKI SWIFT 1.3. 1.tulajdonos. klima

SUZUKI SWIFT 1.3. 1.tu...

Ár: 1.299.000 Ft

Évjárat: 2006

Kivitel: ferdehátú

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4 16V. Műszaki vizsga után

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4...

Ár: 899.000 Ft

Évjárat: 2000

Kivitel: kombi

BMW 3.0 d. 4x4. digitális

BMW 3.0 d. 4x4. digitális

Ár: 2.299.000 Ft

Évjárat: 2002

Kivitel: városi terepjáró (crossover)

Üzemanyag: Dízel

MAZDA 6 2.0 DI