AUDI 80 vélemények

24 év
Átlag km
297.271 km
Adatlapok száma

Osztályzat (209 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legújabb vélemény legelöl
  • Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

80 2.6 V6 (Automata)

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

gyári sport futómű, ültetés hibátlanul tapad és bármilyen helyzetben kontrollálható. a motor lenyűgöző, kis ésszerű tuninggal kb 200 ló bmw 3.0 v6 új tdi-it veri.

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Vártuk, és megkaptuk: szerdától még olcsóbbak az üzemanyagok

Ahogyan vártuk: csökken a benzin és a gázolaj ára

12 órája – Autósvilág hírei

Miként az várható volt, szerdán ismét csökken a benzin és a gázolaj ára is. Előbbié jobban, de utóbbié is számottevően.

Marco Wittmann BMW-vel nyerte meg az idei DTM bajnokságot, márkaszinten az Audié az elsőség

DTM 2014: BMW-s a bajnok, de a márkák között az Audi nyert

13 órája – Autósvilág hírei

Hétvégén megvolt a tízfutamos DTM utolsó versenye a Hockenheimringen. Ünnepelhet az Audi, a BMW és persze Marco Wittmann is.

Abt tuning az Audi S8-hoz: 675 lóerő, 840 Nm

Luxuslimuzin 3,6 másodperces 100 km/órára gyorsulással: Abt S8

15 órája – Autósvilág hírei

Az Abt az egyik legdinamikusabb luxuslimuzinná teszi az Audi S8-ast. A frissítés utáni tuninggép menetdinamikája szupersportkocsikat idéz.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Toyota Yaris 1.4 D-4D teszt

Dízel kisautót? Persze, hogy azt! Toyota Yaris teszt

Dízel Yaris? A benzines olcsóbb, a hibrid meg kellemesebb. Akkor minek? Mert négyen, csomaggal, országúton hajtva ez bírja a legjobban.

Kia Soul 1.6 CRDI teszt

Már csak egy madzag kéne. Kia Soul teszt

Sokkal autóbb lett elődjénél az új Kia Soul. Van mondjuk rossz hír is, azaz inkább bosszantó, de végül győz a jó.

Hyundai Grand Santa Fe 2.2 CRDi Executive A/T teszt

Megfizethető prémium: Hyundai Grand Santa Fe teszt

Nincs sok variálási lehetőség a Hyundai Grand Santa Fe esetén, alapáron is gazdag ellátmánnyal indul a prémium szabadidő-autók ellen.

Még több teszt

Használtautó.hu

PEUGEOT 307 SW 2.0 Premium

PEUGEOT 307 SW 2.0 Pre...

Ár: 790.000 Ft

Évjárat: 2003

Kivitel: kombi

VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI Comfortline 1ÉV GARANCIA 1 TULAJ 79290 KM

VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0...

Ár: 3.599.900 Ft

Évjárat: 2012 / 4

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Dízel

OPEL VECTRA 1.6 16V CD Kitűnő állapotban!! elegánsan

OPEL VECTRA 1.6 16V CD...

Ár: 696.000 Ft

Évjárat: 1997 / 10

Kivitel: sedan

FIAT SEICENTO 1.1 Sporting

FIAT SEICENTO 1.1 Spor...

Ár: 350.000 Ft

Évjárat: 1998 / 6