AUDI 80 vélemények

26 év
Átlag km
298.600 km
Adatlapok száma

Osztályzat (211 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.9 TDI

80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Felfelé licitálnak a vevők a Porsche 911 R árára

Túl olcsó új autó? A Porsche 911 R ilyen

9 órája – Autósvilág hírei

Évek óta emelkedő tendenciát mutat a veterán Porsche modellek ára, ám úgy tűnik, hogy néhány újdonság is bekerült az emelkedő árspirálba.

Már hivatalos fotókon mutogatja átplasztikázott orrát az S-Cross

Felfrissült a Suzuki SX4 S-Cross

12 órája – Autósvilág hírei

Finoman már megvillantotta a magyar Suzuki a ráncfelvarrott S-Crosst, hivatalos fotókon viszont csak most látjuk, illetve a részleteket is megtudtuk.

Felvezető autót csináltak a Tour de France-on egy Skoda Kodiaqból

Bemutatása előtt sztár a Kodiaq

14 órája – Autósvilág hírei

Egyre több márka lovagolja meg az álcázott autók iránti kíváncsiságot, most épp a Skoda mutogatja, sőt, inkább tolja az arcunkba a még el sem készült Kodiaqot.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Jeep Renegade 2.0 Multijet Trailhawk teszt

Nem kislányoknak való - Jeep Renegade teszt

Kitűnik a tömegből, de nem csak a magassága, látványa és a hazai ritkasága miatt, hanem azért is, mert a Jeep Renegade nem valódi SUV. Azoknál többet tud.

Renault Mégane GT 1.6 TCe 205 EDC7 teszt

Hajtás csak elöl, kormányzás hátul is - Renault Mégane GT teszt Videó

Biztosan lesz még ennél keményebb Mégane is, a GT azonban talán a leginkább szerethető. Vagány, élvezetes, de családi autónak is remek.

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI DSG 4Motion teszt

Nagy lábon él - Volkswagen Tiguan teszt

A divatterepjárók díszpéldánya a Volkswagen Tiguan, ráadásul már a második generációját éli és az új fazon elég jól áll neki. Közel csúcsverziót kaptunk tesztre, így bizony lehengerlő tud lenni.

Még több teszt

Használtautó.hu

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTI 111 Years eco flex.powerrot ve

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTI...

Ár: 2.199.000 Ft

Évjárat: 2010 / 9

Kivitel: Egyterű

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI GTC Enjoy Csere érdekelhet

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI...

Ár: 970.000 Ft

Évjárat: 2005 / 12

VOLKSWAGEN GOLF III 1.9 TDI Movie

VOLKSWAGEN GOLF III 1....

Ár: 530.000 Ft

Évjárat: 1995

SEAT LEON 1.4 TSI Sports Limited

SEAT LEON 1.4 TSI Spor...

Ár: 2.150.000 Ft

Évjárat: 2008 / 2

Üzemanyag: Benzin

HONDA ACCORD Tourer 2.2 CTDi Sport My. 06 ülésfűtés.vonóhorog

HONDA ACCORD Tourer 2....

Ár: 1.649.000 Ft

Évjárat: 2007