AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Hivatalos: véget ért a Suzuki és a Volkswagen együttműködése

Hosszú csata után végre szakíthat a Suzuki és a VW

4 órája – Autósvilág hírei

Az autóipari együttműködések közül sem mind végződik közös sikerrel és megelégedéssel. A Suzuki-Volkswagen csörte több év után ért véget.

Kétszer annyit nő a dízel ára, mint a benziné

Péntektől drágábban tankolhatunk

7 órája – Autósvilág hírei

Drágulás jön. Pénteken a 95-ös benzin és a gázolaj ára is emelkedni fog, utóbbi jelentősebben.

Toyota Prius IV - növelt elektromos hatótávval, a Mirai által ihletett formával jön

Lebukott a Toyota Prius IV

10 órája – Autósvilág hírei

Több mint 50 kilométeres emissziómentes hatótávot ígér a Toyota Prius 4. generációja, amit szállítás közben fotóztak le.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Citroën Grand C4 Picasso 1.6 e-THP EAT6 Exclusive teszt

Csendet a családnak! Citroën Grand C4 Picasso 1.6 e-THP teszt

Közel két éve érkezett, idén izmosított csúcsbenzinest, ahhoz friss automataváltót kapott a Citroën C4 Picasso. Vajon mennyire állja a sarat?

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake  200 CDI (7G DCT) AMG Line teszt

Közepesen erős ok az irigységre - Mercedes-Benz CLA teszt

Lerí róla az ára, de a legtöbbeknek tetszik. Az egyszeri tesztelő meg vakarja a fejét és nyugtázza a megvető pillantásokat. Kéne a CLA?

Citroën DS3 Cabrio 1.2 PureTech 110 Style teszt

Majdnem kabrió - Citroën DS3 Cabrio teszt

Kabriónak hívják, de igazából csak félig az. A Citroën DS3 így is trendi, prémium, és élmény vele autózni. A kérdés csak az, hogy ki fogja megvenni ennyiért.

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN PASSAT III

VOLKSWAGEN PASSAT III

Ár: 240.000 Ft

Évjárat: 1989 / 9

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Dízel

SKODA FABIA 1.2 Tsi Ambition 42000 KM!+FRISS SZERVIZ !

SKODA FABIA 1.2 Tsi Am...

Ár: 2.260.000 Ft

Ár: 850.000 Ft

Évjárat: 2001 / 12

Kivitel: egyterű

OPEL ASTRA H Caravan 1.7 CDTI 111 Years ISUZU Motorral. ritka !! Érdem

OPEL ASTRA H Caravan 1...

Ár: 2.150.000 Ft

Évjárat: 2010 / 5