AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
297.271 km
Adatlapok száma

Osztályzat (209 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legújabb vélemény legelöl
  • Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

80 2.6 V6 (Automata)

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

gyári sport futómű, ültetés hibátlanul tapad és bármilyen helyzetben kontrollálható. a motor lenyűgöző, kis ésszerű tuninggal kb 200 ló bmw 3.0 v6 új tdi-it veri.

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

RS kivitel lehet a kínálat csúcsa a Ford Fiestánál

Erősebb, akár RS változat is érkezhet a Ford Fiestából

13 órája – Autósvilág hírei

A Ford bejelentette, hogy az ST változatnál is keményebb, várhatóan RS változatot kíván piacra dobni a Fiestából.

Új autóipari beszállítóval kötött stratégiai megállapodást a kormány

Motorgyártó lett hazánk első latin-amerikai stratégiai partnere

16 órája – Autósvilág hírei

Az alumínium hengerfejek és motorblokkok gyártásával foglalkozó Nemak a magyar kormány első latin-amerikai stratégiai partnere.

A facelift plusz lóerőket is hozott a jelenleg legerősebb 1-es BMW-nél

Gyári képeken a ráncfelvarrott BMW M135i

18 órája – Autósvilág hírei

Néhány hete tette közzé a bajor gyártó a ráncfelvarrott 1-es BMW hivatalos fotóit. Ezúttal a csúcs 1-es BMW képei is megérkeztek.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

smart forfour 1.0 teszt

Két test, hány lélek? - smart forfour teszt

Francia-német kooprodukcióban éledt újjá a smart forfour, az új nagyrészt megegyezik a Renault Twingóval. Rá lehetne tenni a csillagot?

Mercedes-Benz B 200 Automata teszt

Hogy ez mennyivel jobb autó lett! Mercedes-Benz B 200 teszt

Csak egy frissítést kapott a három évvel ezelőtt megjelent Mercedes B-osztály, ám nagyon sokat fejlődött. Egy baja van csak: nem a mi autónk.

Peugeot 508 SW 2.0 BlueHDi EAT6 (automata) teszt

Az a kár, hogy nem átlagautó - Peugeot 508 SW teszt

Jól felszerelt, elegáns, dízel és automata középkategóriás kombid van? Benne vagy a tutiban! Az 508 SW meg hibái ellenére is szerethető.

Még több teszt

Használtautó.hu

AUDI A6 Avant 2.8 Tiptronic

AUDI A6 Avant 2.8 Tipt...

Ár: 580.000 Ft

Évjárat: 1998 / 8

Kivitel: sedan

SUZUKI SWIFT 1.3 GS Navigátor

SUZUKI SWIFT 1.3 GS Na...

Ár: 990.000 Ft

Ár: 400.000 Ft

Évjárat: 1992 / 11

Kivitel: sedan

BMW 520d Touring (Automata) NAVI XENON V-HOROG BŐR

BMW 520d Touring (Auto...

Ár: 3.499.000 Ft

Évjárat: 2008 / 3