AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Két új alapmotort is kap az Opel zászlóshajója

Új belépő dízelek az Opel Insigniában

2 órája – Autósvilág hírei

Alacsonyabb lökettérfogattal nyújtanak kedvezőbb fogyasztást az Opel 1.6-os CDTI suttogó dízelei az Insigniában.

A BMW bemutatta eddig eltitkolt, hidrogénhajtású i8 prototípusát

A BMW még mindig gázban utazik, itt a hidrogénes i8

15 órája – Autósvilág hírei

A bajorok évtizedek óta kísérleteznek az üzemanyagcellával, de a hidrogén tárolása és tankolása ma sem egyszerű. Pedig az i8 így is dögös.

Várhatóan még gyorsabb Mercedes-AMG GT jöhet

Valami gyorssal jön a Mercedes-AMG Videó

18 órája – Autósvilág hírei

Új teaser videóval borzolja a kedélyeket a Mercedes-AMG. Egyelőre csupán annyit tudunk, hogy valami gyors érkezik.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

SsangYong Tivoli 1.6 e-XGI, DLX Plus, automata teszt

Mennyire távoli a Tivoli? Teszten a SsangYong Tivoli

Felveszi-e a versenyt a koreaiak új crossovere a szegmens többi szereplőjével? Elég-e az 1.6-os benzines automata váltóval? Tesztünkből kiderül.

Mazda6 Sportkombi CD175 AWD AT teszt

Nagycsaládos, sportos, utazós - Mazda6 Sportkombi teszt

Mire elég a 175 lóerős dízel hatgangos automatával? Megéri-e az összkerékhajtás a családi kombinál? Tesztünkből ez is kiderül.

Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTI (170 LE) AWD teszt

Önkényes tűzoltó – Opel Insignia Country Tourer

Már hét éve kapni, mégsem untuk meg. Az Opel Insignia ma is érdekes és jó is, pláne Country Tourerként és a legújabb dízelmotorjával.

Még több teszt

Használtautó.hu

AUDI A4 1.9 TDI

AUDI A4 1.9 TDI

Ár: 619.000 Ft

Évjárat: 1999

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Dízel

TOYOTA COROLLA 1.4 Linea Terra 80000km!!!!! LIFTBACK!!!

TOYOTA COROLLA 1.4 Lin...

Ár: 529.000 Ft

Évjárat: 1998 / 4

Kivitel: ferdehátú

VOLKSWAGEN POLO 1.4 70 PD TDI Comfortline

VOLKSWAGEN POLO 1.4 70...

Ár: 1.249.000 Ft

Évjárat: 2006 / 7