AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Kipróbáltuk a fuvarozók egyik kedvencét, a Fiat Doblò Cargót

Fuvarra fel! Fiat Doblò Cargo menetpróba

13 perce – Újdonság

Megérkezett a Fiat Doblò Cargo legújabb kiadása. A népszerű kishaszonjárművet a hazai bemutató keretén belül mi is kipróbáltuk.

Újabb vizekre evezhet a Mercedes: a pickupok szegmensébe várhatjuk

Pickup modellt hozhat a Mercedes is

13 órája – Autósvilág hírei

Már a Volkswagennek is van, a japánok már legendás modellekkel rendelkeznek a műfajban, s hamarosan a Mercedes is hozhat pickupot.

Megdőlt a negyedmérföldes gyorsulás világrekordja

Új világrekord született 1/4 mérföldön Videó

17 órája – Sztori

A TX2k15 nevű gyorsulási versenyen sikerült beállítani az új világrekordot egy Nissan GT-R-rel. A számadatok egészen megdöbbentőek.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Opel Vivaro Tour 1.6 BiTurbo CDTI teszt

Nagy arc, kicsi motor - jó kombináció? Opel Vivaro Tour teszt

Ezúttal személyszállító, Tour kivitelével és biturbó csúcsdízelével járt nálunk az új Opel Vivaro. Sok-sok szerepben remekül szolgálhat.

Kia Soul EV teszt

Csomagpolitikában erős - teszten a Kia Soul EV

Semmiben sem nagyon erős, van amiben nem is erős a Kia Soul EV, az emissziómentes és vagány kisautó összességében mégis egy jó ajánlat.

Volkswagen e-Golf teszt

Közepes, fehér, hittérítő - a Volkswagen e-Golf

Az e-Golf jó villanyautónak, de még jobb demonstrációs eszköznek. Ha a villanyautózás ősellenzőit kéne letaglóznom, akkor őt mutogatnám.

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN GOLF III 1.9 tdi 90 le variant rabbit

VOLKSWAGEN GOLF III 1....

Ár: 595.000 Ft

Évjárat: 1995

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 TD ((154.000.-km!!))

SUZUKI GRAND VITARA 2....

Ár: 599.000 Ft

Évjárat: 1998 / 6

Kivitel: városi terepjáró (crossover)

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 FSI Trendline 7 személy 10 légzsák

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6...

Ár: 1.499.000 Ft

Évjárat: 2004 / 6

Kivitel: egyterű

Üzemanyag: Benzin

VOLVO S40 1.6 Elegance ELSŐ TULAJ - VÉGIG SZERVIZKÖNY

VOLVO S40 1.6 Elegance...

Ár: 749.000 Ft

Évjárat: 2002 / 7