AUDI 80 vélemények

26 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Kémfotón a Porsche Panamera Shooting Brake

Shooting Brake változat is lesz a Panamerából

13 perce – Autósvilág hírei

Tovább nő a Porsche Panamera kínálata. Érkezik a Shooting Brake, az első tesztpéldányt már le is fotózták.

A Ford átalakítja európai modellpalettáját - lesz, ami eltűnik a kínálatból

Nagytakarítás: a Ford elkaszál minden rosszul fogyó modellt

3 órája – Autósvilág hírei

A Ford egyszerűsíti az európai modellkínálatát, hogy csak a nyereségesen gyártott típusok maradjanak. A SUV-ok mellett azért akad más is.

580 lóerőre húzták a BMW M3/M4 teljesítményét

Komoly tuningcsomagot kapott a BMW M3/M4

6 órája – Autósvilág hírei

A B&B Automobiltechnik egy átfogó teljesítménycsomagot kínál a BMW M3/M4 duóhoz. A végeredmény akár 580 lóerő is lehet.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Összehasonlító teszt: Kia cee'd 1.0 T-GDI GT-Line vs. Mazda3 G120 Revolution

Összevetés: 1,0 liter turbó, vagy 2,0 liter szívó?

Két kompakt azonos teljesítménnyel. Csupán az a kérdés, hogy az 1,0 literes turbós, vagy a 2,0 literes szívó bizonyul-e jobbnak? Utánajártunk!

BMW 730d xDrive teszt

Csak könnyedén! BMW 730d teszt Videó

Veszített súlyából a BMW 7-es sorozata a tavaly megjelent hatodik generációval. Már alapdízelével is kellően potens.

Kia cee'd 1.0 T-GDI GT Line teszt

Maradnék inkább a réginél - Kia cee'd GT Line teszt

Igazából nem sportos, háromhengeres és két kipufogóval kábít, de nem is ez a baj. A cee'd amúgy jó, de ez a verzió az ára miatt elvérzik.

Még több teszt

Használtautó.hu

MERCEDES-BENZ R 280 CDI 4Matic (Automata)

MERCEDES-BENZ R 280 CD...

Ár: 3.990.000 Ft

Évjárat: 2008 / 6

Kivitel: egyterű

Üzemanyag: Dízel

RENAULT ESPACE 1.9 dCi Authentique

RENAULT ESPACE 1.9 dCi...

Ár: 950.000 Ft

Ár: 5.190.000 Ft

Évjárat: 2012 / 12

Üzemanyag: Benzin/elektromos

TOYOTA AVENSIS 1.8 Sol Elegant

TOYOTA AVENSIS 1.8 Sol...

Ár: 1.550.000 Ft

Évjárat: 2004 / 11

Üzemanyag: Benzin

VOLKSWAGEN GOLF 1.4 Tsi Comfortline DSG Automata. Kombi!!!

VOLKSWAGEN GOLF 1.4 Ts...

Ár: 2.198.000 Ft

Évjárat: 2010 / 3