AUDI 80 vélemények

24 év
Átlag km
297.452 km
Adatlapok száma

Osztályzat (208 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

80 2.6 V6 Automata

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

gyári sport futómű, ültetés hibátlanul tapad és bármilyen helyzetben kontrollálható. a motor lenyűgöző, kis ésszerű tuninggal kb 200 ló bmw 3.0 v6 új tdi-it veri.

80 1.8

(Évjárat: 1989, stílus: átlagos, )

Minden

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

F1: Kínában is Hamilton nyert

Ha ez így megy tovább, Hamilton lesz a világbajnok

2 órája – Autósvilág hírei

Az F1-szezon negyedik futama is Mercedes-sikert hozott, sorozatban a harmadikat Hamiltonnak. Fölényesen.

Húsvét után tovább drágulhat a benzin és a gázolaj

Még a nyuszi is üzemanyagár-emelést hoz

4 órája – Autósvilág hírei

Ajánlott a hétvége autózásai után tankolni, a jövő héten ugyanis sanszosan drágulni fognak az üzemanyagok.

800 lóerős is lehet a Panoz Esperante jubileumi kiadása

Így ünnepel a Panoz

20 órája – Autósvilág hírei

A gyártóként kicsi, de autóit saját versenypályáján tesztelő Panoz ezzel a piros Esperante Spyderrel ünnepli negyedszázados fennállását.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Peugeot 308 1.6 THP teszt

Más ház, más szokás - Peugeot 308 teszt

Jóllakni nem csak töltött káposztával lehet. A Peugeot 308-as jóllakat, és a csigától, kagylótól nem fogjuk elcsapni a gyomrunkat sem.

Audi A3 Limousine 1.4 TFSI COD S Tronic teszt

Magyar és menő. Audi A3 Limousine teszt Videó

Majdnem mindenestül nálunk készül, csinos, finom autó az Audi A3 Limousine. És persze drága. Hengerlekapcsolós 1.4 TFSI-ként teszteltük.

Ford Grand Tourneo Connect 1.6 TDCi teszt

Nagyra nőtt! Ford Grand Tourneo Connect teszt

Csúcsverziójával járt nálunk az új és hosszított Ford Grand Tourneo Connect. Nem csak méretével, tudásával is nagy.

Még több teszt

Használtautó.hu