AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Type R saga: gyári képen is lebukott a legerősebb Civic

Először hivatalos képen a Honda Civic Type R

8 órája – Autósvilág hírei

A Honda lengyel Facebook oldalán bukott le a Civic Type R, ezzel itt van róla az első hivatalos forrásból jövő, de még mindig idő előtti fotó.

426 lóerős Audi S3-assal jön az MTM a Genfi Autószalonra

Audi S3 Cabrio MTM módra

10 órája – Autósvilág hírei

Az Audi S3 tavaly a Genfi Autószalonon mutatkozott be, most pedig ugyanitt tér vissza az MTM 426 lóerős kiadásában.

Kiszivárgott képeken Renault Clio RS Trophy

Lebukott a Renault Clio RS Trophy

12 órája – Autósvilág hírei

A Renault csak annyit árult el, hogy valami extrát hoz ki Genfben. Idő előtt kiadott képeken a Renault Clio RS Trophy.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Skoda Fabia 1.2 TSI teszt

Népautó lesz? Skoda Fabia 1.2 TSI teszt

Harmadik generációjába lépett a Skoda Fabia. Kívülről fiatalos és vagány lett, belülről pedig nagyautós. A jelenlegi legerősebb motorral teszteltük.

Hyundai i20 1.25i (HP) teszt

Nemzetközi menetjegy - Hyundai i20 teszt

A Hyundai az i20-assal is megmutatta, hogy tudnak európai ízlésre hangolt autót csinálni, ha akarnak. Végre akarnak. Veszélyben a Kia?

Ford Focus 1.5 EcoBoost (182 LE) teszt

Huligánt csinált belőlem - Ford Focus teszt

Leggazdagabb felszereltségével, legerősebb motorjával és sportos kiegészítőkkel járt nálunk a megújult Ford Focus. Csoda, hogy bejött?

Még több teszt

Használtautó.hu

AUDI A3 1.6 TDI Ambiente DPF

AUDI A3 1.6 TDI Ambien...

Ár: 4.650.000 Ft

Évjárat: 2011 / 4

Kivitel: ferdehátú

RENAULT GRAND ESPACE 7FŐ.MULTIMÉDIA.PAN.TETŐ.XENON

RENAULT GRAND ESPACE 7...

Ár: 3.599.000 Ft

Évjárat: 2011 / 2

Kivitel: egyterű

BMW 318d (Automata) SPORT LINE- Navi-Xenon

BMW 318d (Automata) SP...

Ár: 7.990.000 Ft

Évjárat: 2013 / 12

Kivitel: sedan

HONDA CIVIC 1.8 Type-S i-SHIFT

HONDA CIVIC 1.8 Type-S...

Ár: 3.200.000 Ft

Évjárat: 2009 / 4

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

AUDI A6 ALLROAD 3.0 V6 TDI quattro S-tronic MMI Touch 4xÜlésfűtés

AUDI A6 ALLROAD 3.0 V6...

Ár: 13.750.000 Ft

Évjárat: 2012 / 6