AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Gyári videó: zene az Alfa Romeo Giulia QV motorhangja

Így szól az Alfa Giulia biturbós Ferrari-motorja Videó

10 órája – Sztori

"A tiszta erő hangja visszatért." - így az Alfa Romeo videója, amiben hallhatjuk a Giulia új csúcsmotorját. Lúdbőröztetően üvölt.

Még nem szériában, de tanulmányautón már OLED lámpát hoz az Audi

Új lámpát villant Frankfurtban az Audi

13 órája – Autósvilág hírei

A fénytechnikai laboratóriumában az OLED lámpát már tavasszal bemutató Audi a Frankfurti Autószalonra azzal szerelt tanulmányautót visz.

Hasznos alkalmazás segít a folyamatos haladásban

Zöldhullám okostelefonnal Videó

16 órája – Autósvilág hírei

Amerikában már 200 nagyvárosban használható az a szolgáltatás, amely az autó vagy az okostelefon kijelzőjén jelzi nekünk a rendőrlámpák állapotát.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Renault Espace 1.6 TCe Initiale Paris teszt

Arcot vált - Renault Espace 1.6 TCe teszt Videó

Egyetlen benzinmotorjával, a paletta legerősebbjének számító 200 lovas 1.6 TCe-vel és csúcsfelszereltséggel járt nálunk az új Renault Espace.

Ford C-Max 2.0 TDCi Titanium X Powershift teszt

Könnyen magával ragad - Ford C-Max teszt

Egy erős ráncfelvarrást követően, duplakuplungos váltóval és a csúcs, 170 lóerős dízellel teszteltük a Ford kompakt családi autóját. Lássuk, valóban megéri-e az árcédula a 11,2 milliót?

BMW 220i Gran Tourer teszt

Élmény a családnak - BMW 2-es Gran Tourer teszt Videó

Legizmosabb benzinmotorjával teszteltük az első prémium kompakt egyterűt. A BMW 2 Gran Tourer a márkától megszokott színvonalat hozza.

Még több teszt

Használtautó.hu

PEUGEOT 307 1.4 HDi Profil csere-beszámítás

PEUGEOT 307 1.4 HDi Pr...

Ár: 749.000 Ft

Évjárat: 2004 / 8

Kivitel: ferdehátú

MERCEDES-BENZ E 270 CDI Elegance

MERCEDES-BENZ E 270 CD...

Ár: 750.000 Ft

Évjárat: 2000 / 12

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Dízel

BMW 318d Touring FOGLALÓZVA!

BMW 318d Touring FOGLA...

Ár: 1.259.000 Ft

Évjárat: 2004 / 12

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

FORD MONDEO Turnier 2.0 TDCi Trend

FORD MONDEO Turnier 2....

Ár: 2.499.000 Ft

Évjárat: 2008 / 9