AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Jó évet zárt a Mercedes kecskeméti gyára

Rekord termelés Kecskeméten

22 perce – Autósvilág hírei

Több mint 30 százalékkal, 150 ezer autóra növelte termelését tavaly a kecskeméti Mercedes-Benz gyár.

Kémfotó: öthengeres hanggal, 400 lóerő feletti teljesítménnyel jöhet a Volkswagen Golf R420

Öthengeres izom-Golf a láthatáron

4 órája – Autósvilág hírei

Az idei Wörthersee Treffen megvolt, a VW mégis valami oda illő durvaságot vitt ki a Nürburgringre. Jöhet az Audi motoros, 420 lovas Golf.

Börtön vár a lamborghinis száguldozóra

Öt hónapot kapott a lamborghinis száguldozó

7 órája – Autósvilág hírei

Közúton illegálisan versenyzett egy Ferrarival, majd mindketten balesetet szenvedtek. A Lamborghini sofőrje 5 hónap börtönt kapott.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Mazda CX-5 G-192 Revolution Top SD Automata teszt

Ez sem eszi le a fejed! Teszten a csúcs Mazda CX-5

Erősebbik benzinmotorjával, a lehető legjobb kivitelben, minden extrájával járt nálunk a frissített Mazda CX-5. Így is józan választás.

SEAT Leon X-Perience 1.8 TFSI DSG 4Drive teszt

Sportos terepfutó - SEAT Leon X-Perience teszt

Idén érkezett a hazai piacra a SEAT Leon kombi változatának crossoveresített kivitele. A csúcs benzines, 1.8 TFSI motorral, összkerékhajtással és hétgangos DSG-vel tettük próbára.

Kia Sorento EX Premium teszt

Tucat SUV lesz? Kia Sorento teszt

Teszteltük a Kia idén megjelent SUV-ját, annak is a leggazdagabb, EX Premium, hétüléses változatát. Az is kiderül, hogy elég-e a 200 lóerő.

Még több teszt

Használtautó.hu

RENAULT CLIO 1.2 16V Extreme

RENAULT CLIO 1.2 16V E...

Ár: 590.000 Ft

Évjárat: 2002

Kivitel: ferdehátú

SKODA FABIA 1.2 12V Ambiente 6Y

SKODA FABIA 1.2 12V Am...

Ár: 1.099.000 Ft

Évjárat: 2007 / 1

Kivitel: ferdehátú

BMW 316d (Automata) 2.0D 5ÉV GARANCIA

BMW 316d (Automata) 2....

Ár: 6.990.000 Ft

Évjárat: 2014 / 7