AUDI 80 vélemények

24 év
Átlag km
297.271 km
Adatlapok száma

Osztályzat (209 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legújabb vélemény legelöl
  • Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

80 2.6 V6 (Automata)

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

gyári sport futómű, ültetés hibátlanul tapad és bármilyen helyzetben kontrollálható. a motor lenyűgöző, kis ésszerű tuninggal kb 200 ló bmw 3.0 v6 új tdi-it veri.

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

F1: jön a szezon legőrültebb száguldása

Alonso lelép az impotens Ferraritól? Videó

6 órája – Autósvilág hírei

A botrányos Belga Nagydíj után Olaszországban, Monzában folytatódik az F1-es cirkusz. Közben érik egy Alonso-Honda frigy.

Szaporodnak az elsőkerekes BMW-k, hat új modell jön

Egy sor BMW jön fronthajtással, lesz roadster is

8 órája – Autósvilág hírei

A következő egyes már nem hátul fog kaparni, bővül a 2-es Active Tourer kínálata, de jönnek teljesen új BMW-k is - mind fronthajtással.

Az Alpine-t kisebb Renault sportkocsik követhetik

Kistestvére is lehetne a Renault Alpine sportkocsinak

10 órája – Autósvilág hírei

Most már tényleg majdnem kész a Renault Alpine. A cég dizájnfőnöke szerint végeztek a külső megrajzolásával, és már új modellt terveznek.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Citroën C4 e-THP 130 teszt

Öt alatt fogyaszt. Vagy nem? Citroën C4 e-THP 130 teszt Videó

Milyen a Citroën C4 a PSA új csodamotorjával, az 1,2 literes, 3 hengeres turbós benzinessel?

Suzuki SX4 S-Cross 1.6L VVT teszt

Francba a turbómotorral! Suzuki SX4 S-Cross teszt

Szimpla fronthajtással és elvileg ósdi szívó benzinmotorral próbáltuk a Suzuki SX4 S-Crosst. És egy kicsit meglepődtünk.

Toyota Verso 1.6 D-4D Limited teszt

BMW motoros családi egyterű - Toyota Verso 1.6 D-4D teszt

BMW dízelmotort kapott a hétülésesként is rendelhető Toyota Verso kompakt egyterű. Kipróbáltuk, hogy milyen a bajor-japán házasság.

Még több teszt

Ár: 1.190.000 Ft

Évjárat: 2006 / 9

Kivitel: kombi

SEAT IBIZA 1.4 16V Reference

SEAT IBIZA 1.4 16V Ref...

Ár: 955.000 Ft

Évjárat: 2005 / 11