AUDI 80 vélemények

25 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Csak a benzin drágul, a gázolaj nem

Benzines vagy? Akkor van egy rossz hírünk: áremelés jön

3 órája – Autósvilág hírei

E hét szerdán csak a benzint érinti némi drágulás, a gázolaj ára nem változik.

Hat lóerő plusz a BMW 225d Coupéban

Új dízel jön a 2-es BMW-be

6 órája – Autósvilág hírei

A BMW 2-es kupé legerősebb dízele még erősebb lesz: 6 lóerős pluszt hoznak ki az új generációs kétliteresből, a fogyasztása is csökken.

Hatalmas küzdelem, látványos autózás - ez volt a Miskolc Rallyn

Miskolc Rally: Herczigék nyerték, Janikáék másodikak

9 órája – Autósvilág hírei

A hétvégi Miskolc Rally Herczig Norbert és navigátora, Bacigál Igor győzelmével ért véget, az utolsó szakaszt ifj. Tóth Jánosék vitték.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Kia Sportage 2.0 CRDi Automata 4x4 EX Premium teszt

Ne szereld fel! Teszten a fullos Kia Sportage

Szinte minden opciós extrájával járt nálunk a tavaly megújult Kia Sportage. Remek autó, de nem ez, hanem az alap- vagy ahhoz közeli verzió.

Mazda2 G90 Hazumi teszt

Kisautó nagy élménnyel - Mazda2 teszt Videó

A Mazda2 legújabb generációját a benzines paletta középső, 90 lóerős változatában, a stílusos Hazumi felszereltséggel tettük próbára.

Ford Mondeo 2.0 SCTi EcoBoost teszt

A nagy kérdés - Ford Mondeo teszt

A nagy kérdés nem az, hogy jó-e az új Mondeo vagy sem, hanem, hogy fő ellenfeleihez képest mivel tud többet az éveket késő középkategóriás.

Még több teszt

Használtautó.hu

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDi Confort Pack DIGITKLÍMA. MAGYAR VEZETETT SZ

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDi...

Ár: 2.049.000 Ft

Évjárat: 2011 / 11

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

VOLKSWAGEN PASSAT Variant 2.0 CR TDI Comfortline BMT 129.300 Km.Magyar.Szervizkönyv

VOLKSWAGEN PASSAT Vari...

Ár: 3.990.000 Ft

Évjárat: 2012 / 3

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

TOYOTA PRIUS 1.8 HSD Terra (Automata) Gyári fényezés!

TOYOTA PRIUS 1.8 HSD T...

Ár: 3.990.000 Ft

Évjárat: 2012 / 5

Üzemanyag: Benzin

LADA SAMARA Ring 21093 injektor.katalizátor.vonóhorog

LADA SAMARA Ring 21093...

Ár: 155.000 Ft

Évjárat: 1998 / 10

Üzemanyag: Benzin

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4D Linea Sol GYÁRI FÉNYEZÉS!!!! ELSŐ TULAJD

TOYOTA AVENSIS 2.0 D-4...

Ár: 1.099.000 Ft

Évjárat: 2002 / 2