AUDI 80 vélemények

26 év
Átlag km
298.137 km
Adatlapok száma

Osztályzat (210 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

80 1.8 S

(Évjárat: 1990, stílus: dinamikus, )

minden jó

80 1.9 TDI

minden tetszik

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Eladó egy Volkswagen T3, ami egykor Porsche tulajdon volt

Porsche platósa kalapács alá kerül

1 órája – Autósvilág hírei

Nem egy T3 az első, ami eszünkbe jut, ha nagy értékű klasszikusokra gondolunk az autók világában. Ez a VW viszont megélhet a múltjából.

Év végére piacon lesz, már most látható a legújabb Renault Grand Scénic

Hibridként is jön az új Renault Grand Scénic

4 órája – Autósvilág hírei

Öt- és hétüléses kialakítással, alapáron 20 colos kerekekkel és 48 V-os hibridrendszerrel is érkezik az új Renault Grand Scénic.

Bő másfél év múlva már a taxizás feltétele lesz Londonban a villanymotor

Követi a közelgő előírást, villanymotort kap a londoni taxi

7 órája – Autósvilág hírei

Nem tisztán elektromos, csak külső forrásból is tölthető, azaz plug-in hibrid hajtásláncot kap a londoni taxi következő generációja.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Porsche 718 Boxster S menetpróba

Mennyire Porsche a Boxster új négyhengerese?

A Porsche középmotoros, turbós négyhengeressel felvértezett 718-asát próbáltuk, abból is az erősebb, 350 lóerős Boxster S-t hajtottuk.

Mercedes-Benz C 250 Coupé teszt

Tömör gyönyör - Mercedes-Benz C 250 Coupé teszt

Új generációjába lépett a Mercedes-Benz C-osztály kupé változata is. Igazi hódító köntösben, 211 lóerős turbós benzinesével vallattuk.

Ford Mondeo 2.0 Hybrid Titanium teszt

Sláger lesz, nálunk majd használtan! Ford Mondeo Hybrid teszt

A Mondeo Hybrid a kínálat egyetlen négyajtósa, ugyanakkor ez az egyetlen turbó nélküli, egyben a legtakarékosabb is.

Még több teszt

Ár: 685.000 Ft

Évjárat: 2002 / 6

Kivitel: Egyterű

Üzemanyag: Dízel

OPEL CORSA D 1.4 Color Edition Csere-Hitel-Beszámítás!

OPEL CORSA D 1.4 Color...

Ár: 1.699.000 Ft

Évjárat: 2010 / 6

Üzemanyag: Benzin

CITROEN C4 1.6 e-HDi Selection NAVI TEMPOMAT HOLTTÉR-FIGYELŐ

CITROEN C4 1.6 e-HDi S...

Ár: 2.899.000 Ft

Évjárat: 2014 / 3

FORD FIESTA 1.5 TDCi Trend

FORD FIESTA 1.5 TDCi T...

Ár: 2.349.000 Ft

Évjárat: 2013 / 1