AUDI 80 vélemények

27 év
Átlag km
299.035 km
Adatlapok száma

Osztályzat (212 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.9 TDI

(Évjárat: 1994, stílus: dinamikus, )

80 1.9 TDI

80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

A Valerian és az ezer bolygó városa című Lexus által is szponzorált film már a mozikban

Hazai mozikban landolt a Lexus űrhajója Videó

3 órája – Autósvilág hírei

Nem, a Lexus nem gyárt űrhajót, még. Viszont a Valerian és az ezer bolygó városában egy általuk rajzolt űrhajó is szerepel. A sci-fi már a hazai mozikban is fut.

Kevesebb álcával a Kia sikeres kompaktja

Nagyra nőtt Rióként érkezhet az új cee'd?

6 órája – Autósvilág hírei

Még többet mutat magából a Kia méltán sikeres alsó-középkategóriásának következő generációja. Hamarosan bemutatkozhat az új cee'd.

Csak az akksik hiánya gátolja meg az Ioniq térnyerését

Akkumulátor-hiányban szenved a Hyundai

9 órája – Autósvilág hírei

Már növeltek a Hyundai Ioniq gyártási kapacitásán, a további növekedést azonban az LG Chem gátolja, ami nem tudja kiszolgálni a keresletet.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Toyota Yaris 1.5 Hybrid Selection Smart e-CVT teszt

A legtakarékosabb kisautó? - Toyota Yaris hibrid teszt

Könnyed városi cirkáló a Toyota Yaris, főleg e-CVT-vel, a teljes értékű hibridrendszerrel ráadásul takarékos is. Csak az árát ne nézzük.

Suzuki Swift 1.2 GLX CVT teszt

Bőgő masina - Suzuki Swift 1.2 CVT

Mindenhogy jó, de legjobb alapként. Az 1,2-es motorhoz fokozatmentes automata váltó kapható, teszi a dolgát és a fogyasztása még így is zseniálisan kevés.

Hyundai Ioniq hybrid Premium Navigation teszt

IQ-ból ötös! - Hyundai Ioniq hybrid teszt

Tavaly jelent meg és hamarosan három verzió is elérhető lesz a pénztárcabarát autózást célzó Ioniqból. Elektromos kivitele után most alap hibridjével próbáltuk. Lássuk, megéri-e ezt a hajtásláncot választani!

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.6 Edition

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.6...

Ár: 955.000 Ft

Évjárat: 2000 / 7

Üzemanyag: Benzin

PEUGEOT 508 2.0 HDi HYbrid4 Allure 4x4 (Automata)

PEUGEOT 508 2.0 HDi HY...

Ár: 3.590.000 Ft

Évjárat: 2012 / 6

Kivitel: Sedan

Üzemanyag: Dízel/elektromos

SKODA FABIA 1.2 CR Tdi Ambiente

SKODA FABIA 1.2 CR Tdi...

Ár: 1.640.000 Ft

Ár: 1.790.000 Ft

Évjárat: 2004 / 4

Kivitel: Kombi

MERCEDES-BENZ A 170 Classic

MERCEDES-BENZ A 170 Cl...

Ár: 1.250.000 Ft

Évjárat: 2005 / 4