AUDI 80 vélemények

27 év
Átlag km
299.035 km
Adatlapok száma

Osztályzat (212 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.9 TDI

(Évjárat: 1994, stílus: dinamikus, )

80 1.9 TDI

80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Ilyen lesz az Opel Grandland X OPC?

Látványterven az Opel Grandland X OPC

11 órája – Autósvilág hírei

Alig jelentek meg az első hivatalos képek az Opel új szabadidőautójáról, máris elkészült egy látványterv a legsportosabb kiadásáról. Így nézhet ki a Grandland X OPC.

Tovább csökken a benzin és a gázolaj ára is

Péntektől még olcsóbban tankolhatunk

14 órája – Autósvilág hírei

Míg szerdán a gázolaj kapta a nagyobb ármérséklést, pénteken azonos mértékben csökken tovább a benzin és a gázolaj ára.

Érkezhet a villanyos Skoda Citigo?

Nem a Vision E lesz a Skoda első elektromos autója

16 órája – Autósvilág hírei

Nem a kupé-SUV lesz a Skoda első villanyautója. Helyette sokkal valószínűbb a Citigo, amihez már rég rendelkezésre áll a megfelelő technika.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel 180 LE MT teszt

Se veled, se nélküled, Giulia

Ritkán érdekli egy autó ennyire az autós világot, mint a Giulia. Mindenki szeretni, imádni akarja, mert Alfából van. Magunkra kell erőltetnünk, mert egy Alfát szeretni kell, akkor jó.

Mini Countryman Cooper D teszt

Mint a Cooper, csak használható – Countryman D

Elég szélesre sikerült nyújtani a Mini palettáját, és még mindig nehezen találják egyes modellek pontos helyét. A második Countryman egészen olyan, mint a kicsi Cooper, de ebben el lehet férni.

Kia Rio 1.25 MPI LX Exclusive teszt

Ki akarna ennél többet? - (majdnem) alap Kia Rio teszt

Leggyengébb négyhengeres szívómotorjával, szinte alapkivitelében próbáltuk a negyedik generációs Kia Riót. Stabil, és meglepően tágas is.

Még több teszt

Használtautó.hu

PEUGEOT 206 1.6 XS Rozsdamentes!!! euro 3

PEUGEOT 206 1.6 XS Roz...

Ár: 399.999 Ft

Évjárat: 2001 / 6

Kivitel: Ferdehátú

MITSUBISHI L 300 Bus 4WD TD

MITSUBISHI L 300 Bus 4...

Ár: 1.150.000 Ft

Évjárat: 1996 / 6

Kivitel: Kisbusz

Üzemanyag: Dízel

OPEL MERIVA 1.4 Essentia Rozsdamentes!!! euro 4

OPEL MERIVA 1.4 Essent...

Ár: 999.999 Ft

Évjárat: 2009 / 3

Kivitel: Egyterű

AUDI Q7 3.0 V6 TFSI quattro Tiptronic ic ÁFÁS/Sline/Légrugó/PreSense

AUDI Q7 3.0 V6 TFSI qu...

Ár: 23.250.000 Ft

Évjárat: 2016 / 1

Kivitel: Városi terepjáró (crossover)

INFINITI FX FX50 5.0 V8 S (Automata) VEZETETT SZERVIZKÖNYV.SÉRMENTE

INFINITI FX FX50 5.0 V...

Ár: 9.490.000 Ft

Évjárat: 2012 / 8

Kivitel: Városi terepjáró (crossover)

Még több autó