AUDI 80 vélemények

27 év
Átlag km
299.035 km
Adatlapok száma

Osztályzat (212 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
80 1.9 TDI

(Évjárat: 1994, stílus: dinamikus, )

80 1.9 TDI

80 1.6 Loyal

(Évjárat: 1994, stílus: átlagos, )

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

80 1.6 D

(Évjárat: 1981, stílus: dinamikus, )

Télen nyáron indul pöccre , nem eszik túl sokat méretéhez képest. Tágas az utastér , viszont elég lomha és alulkormányzott mint az Audik általában. Szerintem megéli az 1 millió km.- ert . Szeretem.

80 1.8

(Évjárat: 1986, stílus: dinamikus, )

Az autó Audi 80 1.8 Quattro 90LE, 1986. 10. b3-as gömböjű. sajnos eleinte sok volt vele a gondom, de meg lett csinálva az autón már majdnem minden. csúcs ez az autó, iszonyatos a gyorsulása (quattro), és a fogyasztása sem veszélyes, a motorja nagyon erős, megbízható, a hajtás is tökéletes (27 év...

80 1.6 td

(Évjárat: 1989, stílus: dinamikus, )

Az autó nagyon szuper!!! jó megjelenése van még a mai napig is, megbízható motor, kis fogyasztás, alacsony költségek, kis odafigyeléssel, karbantartással ez egy örök darab, még a világból is kimegy...

80 1.6

(Évjárat: 1993, stílus: dinamikus, )

Autóvásárláskor sok olyan autót találtam ami kb. ezzel az audival egyidős és egy árba volt,de szerintem nem döntöttem rosszúl aránylag jó fogyasztás,nagy utastér,kis költségek,és ami nagyon fontos jól össze van rakva és nem ismeri a rozsdát. kb 30ezer km mentem vele és csak az első lengéscsillap...

80 2.0 E

(Évjárat: 1992, stílus: dinamikus, )

Textar fékrendszerrel a lassulása,nagy terhelésnél sem fáradt 35000 kilómétert mentem az az első tárcsák és betétek cseréje óta,hátul csak betéteket kellett cseréltem. Ami nem tetszett:Magyar utak ették a jobb első lengéscsillapítót kb. negyvenezrenként,igaz nem párban cseréltem.

80 2.0 E

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Emisszió: hiába védte már meg egyszer magát a Renault, újabb vizsgálatot kapott

A Renault csoport tudomásul veszi az újabb vizsgálatokat

2 órája – Autósvilág hírei

A Renault közleményben jelezte, hogy tudomásul veszi azt, hogy újabb emissziós vizsgálatokat kap, még akkor is, ha egyszer már tisztázta magát.

Tizenharmadszor nyert Stéphane Peterhansel Dakart

1-3 Dakar győzelem a Peugeot-tól

16 órája – Sztori

Elsöprő győzelmet aratott a Peugeot. 9000 kilométer után is a legjobbaknak bizonyultak a világ egyik legnehezebb tereprali futamán.

Még idén bemutatkozik a Kia új kompakt crossovere

Stonic néven érkezhet a Kia mini crossovere

19 órája – Autósvilág hírei

A Soulnál crossoveresebb szabadidő-autót mutatna be idén a Kia. A Hyundai-jal közös padlólemezen, a Mazda CX-3 közvetlen riválisaként érkezne.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hdWRp

Friss tesztek

Renault Scenic 1.2 TCe 130 Intens teszt

Nem ér a neve! Renault Scenic IV teszt Videó

Csalódás az új Renault Scenic, ha elődeihez hasonlítjuk, remek autó viszont, ha önmagában, mai crossoverként nézzük. Úgy még családi autónak is egész jó.

Opel Zafira Innovation 2.0 CDTI ecoFLEX Start/Stop teszt

Hetedik mennyország - Opel Zafira teszt

Frissült az Opel nagy-egyterűje. Nem csak orra, de a beltér is változott, fő erénye továbbra is a praktikusság és a könnyű variálhatóság.

BMW 740e iPerformance teszt

Lehengerlő - BMW 740e

Varázsszőnyeg, igazi végtelen luxust kínáló, lágyan simogató, négyajtós kupékat verő formatervvel szolgáló guruló szanatórium. Négyhengeres motor? Minek több?

Még több teszt

Használtautó.hu

CITROEN XSARA 1.4 SX

CITROEN XSARA 1.4 SX

Ár: 365.000 Ft

Évjárat: 1999 / 12

Kivitel: Ferdehátú

AUDI A6 2.0 TDI quattro S-tronic

AUDI A6 2.0 TDI quattr...

Ár: 12.490.000 Ft

Évjárat: 2016

Üzemanyag: Dízel

FORD FOCUS Turnier 1.6I 16V

FORD FOCUS Turnier 1.6...

Ár: 699.000 Ft

Évjárat: 2003 / 6

FORD FOCUS 1.6 Comfort

FORD FOCUS 1.6 Comfort

Ár: 429.000 Ft

Évjárat: 2002 / 10

Kivitel: Sedan

MAZDA 6 Sport 1.8 TE TEMPOMAT.8xLÉGZSÁK.D:KLIMA

MAZDA 6 Sport 1.8 TE T...

Ár: 978.000 Ft

Évjárat: 2003 / 3