Találatok a következő címkére: IRC

IRC-futam lesz 2011-ben a Mecsek Rali

A Monte-Carlo Ralival került egy sorozatba a Mecsek Rali - 2010. szeptember 30.

A magyar raliversenyzés történetének legnagyobb sikerét érte el a Mecsek Rali rendezője azzal, hogy 2011-ben IRC-futamnak adhat otthont.

Mecsek, rali, sport, rally, IRC

Vizin felborult a Sanremo Ralin

Százötven méter mély szakadék szélén billegtek - 2010. szeptember 27.

Szerencséje volt Vizin Lászlónak a Sanremo Ralin, mert miután egy betonszegély felborította az autót, a Honda egy százötven méter mély szakadék szélén állt meg.

Vizin, László, Sanremo, rallye, sport, rally, rali, IRC

Andreucci nyerte a Sanremo Ralit

Olasz győzelem az IRC-n - 2010. szeptember 26.

Paolo Andreucci nyerte a Sanremo Ralit, amellyel saját maga első, a Peugeot idei harmadik IRC győzelmét szerezte. Juho Hänninen a második helyével már majdnem bajnok.

Sanremo, rali, rally, Paolo, Andreucci, Juho, Hanninen, sport, IRC, Freddy, Loix

Vizin Laci bácsi Sanremóra hangol

A féket eszik legjobban az olasz pályák - 2010. szeptember 17.

Négy héttel a Barum Rali után újra IRC-futamon áll rajthoz Vizin László, és a világbajnoki futamokon is tapasztalatokat szerző navigátora, Zsiros Gábor.

Vizin, László, sport, rally, rali, rallye, IRC, Sanremo

Abarth Grande Punto S2000 facelift

Kiszélesedett az Abarth is - 2010. szeptember 8.

Szép csöndben az Abarth is elkészítette az 1820 mm széles Szuper–2000-es autóját, így a gyári S2000-esek közül már csak a Peugeot maradt keskeny.

GRANDE, Punto, sport, rally, rali, Abarth, S2000, Szuper-2000, IRC

Vizin negyedik lett a Barum Ralin

A legsikeresebb magyar - 2010. szeptember 1.

Az A7-es kategória negyedik helyét szerezte meg Vizin László és Zsiros Gábor a Barum Ralin, ahol eddigi IRC-s pályafutások során a legerősebb mezőnnyel kellet megküzdeniük.

Barum, rali, rally, Vizin, László, Zsiros, Gábor, sport, IRC

Vizin Laci bácsi a Barum Ralira készül

Jó eredményhez segíthet a sok tapasztalat - 2010. augusztus 23.

Első alkalommal versenyezhet az IRC-n Vizin László és navigátora, Zsiros Gábor. Olyan pályákon, amelyeken már van versenytapasztalatuk.

Honda, Civic, Type-R, sport, rally, rali, Barum, IRC, Vizin

Kris Meeke feladta

Reménytelen helyzetben a bajnok - 2010. augusztus 11.

Idei ötödik kiesése után Kris Meeke feladta a reményt, hogy meg tudja védeni IRC-bajnoki címét, pedig ez még egyáltalán nem lehetetlen.

sport, rally, rali, IRC, Kris, Meeke, Peugeot, Szuper-2000, S2000

Harmadik Skoda hármas

Loix kettőből kettő - 2010. augusztus 8.

Idei harmadik hármas győzelmét aratta a Skoda az IRC-n, miután beugró versenyzője Freddy Loix nyerte a Madeira Ralit a két állandó gyári pilóta, Jan Kopecky és Juho Hänninen előtt.

sport, rally, rali, IRC, Madeira, Loix, Hanninen, Kopecky, Skoda, Fabia, S2000, Szuper-2000, Abarth, Peugeot, Mitsubishi

A Peugeot berágott a Skodára

A franciák kiszállással fenyegetőznek - 2010. augusztus 7.

Olivier Quesnel, a Peugeot Sport igazgatója kijelentette, ha a Skoda jövőre is gyári csapattal marad az IRC-n, ők kiszállnak.

Friss cikkek

A főváros szívében található Cupra Garage nem értékesít autókat, mégis érdemes lesz betérni

Világszinten is különleges Cupra bemutatóterem nyílt Budapesten

1 órája – Újdonság

Különleges koncepcióval állt elő a Cupra, hiszen olyan kiállítóhelyiséget nyitottak, amelynek nem az a célja, hogy autókat értékesítsenek, ellenben így szeretnék megismertetni a nagyközönséggel az újdonságokat.

A közel 20 éves, városi miniautó sokkalta különlegesebb, mint hinnéd

Nem elírás: 10 milliót kérnek ezért a 19 éves smartért!

16 órája – Autósvilág hírei

Se valódi ajtaja, se valódi szélvédője sincs ennek a 2005-ben gyártott típusnak, mégis 8,5 és 10 millió forint között hirdetik őket a használtautó.hu találati listájában.

Nem csak pénteken és szombaton, hanem hétfőn is változnak az üzemanyagárak!

Hétfőn is rendkívüli üzemanyagár-változás jön!

21 órája – Autósvilág hírei

Folytatódik a rendkívüli üzemanyagár-változások sora, a jövő hét elején még tovább csökkennek az árak.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!