Találatok a következő címkére: WTCC

Hogyan tovább? - Michelisz Norbi a Honda gyári pilótája lett

Michelisz a Honda gyári csapatában folytatja - 2016. január 13.

Michelisz Norbinak nagyobb esélye lesz világbajnoknak lenni, mint valaha. Gyári csapat, kisebb Citroën jelenlét és így tovább. Hogy alakul a jövő?

Michelisz Norbert, Honda, Honda CIVIC, Honda Civic Type R, WTCC, versenyautó, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, zengő motorsport

A Citroën Racing tervei a jövőre

Mostantól a WRC-re koncentrál a Citroën - 2015. november 28.

Loeb távozik, 2016-ban csak 2 autó indul a WTCC-ben, 2017-től újra a WRC-ben megy a Citroën Racing.

José María López, Citroën C-Elysée, Citroen C-Elysée WTCC, Citroen, Citroen Racing, Sebastien Loeb, WTCC, WRC, Yvan Muller, autósport, világbajnokság

WTCC: Michelisz harmadik az utolsó futamon, övé a privát bajnoki cím

Michelisz Norbi privát világbajnok lett - 2015. november 28.

Michelisz Norbert a harmadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) utolsó futamán, Katarban. Megnyerte a Yokohama kupát.

autó, Michelisz Norbert, WTCC, zengő motorsport, Honda CIVIC

Az első évben két autóval indul a Polestar Cyan Racing

Jövőre újra láthatunk gyári Volvókat a WTCC-ben - 2015. október 13.

Végre eljött a várva várt pillanat és hivatalosan is bejelentették a Volvo hosszú távú WTCC programját. Nem kerülik a forró kását, rögtön a világbajnoki címre mennek.

autó, sport, WTCC, Volvo S60, Polestar, Cyan, Racing

WTCC, Japán: Michelisz Norbi az első helyről indulhatott, ügyesen ment

Pole, második hely, kiállás - ilyen volt a japán WTCC nekünk - 2015. szeptember 13.

Nem lett ugyan egy rajt-cél győzelem Michelisz Norbi számára a Japán WTCC Nagydíj, de a második hely sem rossz. A második futam balesetet hozott.

autó, WTCC, japán, Michelisz Norbert, zengő motorsport

WTCC, Portugália: Michelisz harmadik és negyedik helyen végzett

Michelisz Norbi szenzációs volt Portugáliában - 2015. július 12.

Óriási szó: Michelisz Norbi első futamos dobogós helyet szerzett Portugáliában, harmadik lett, majd a másodikon a negyedik helyet szerezte meg.

autó, WTCC, zengő motorsport, Michelisz Norbert

WTCC, Franciaország: bejött Norbinak a Paul Ricard pálya

Michelisz Norbi sok pontot szerzett Franciaországban - 2015. június 28.

A hétvégi WTCC futamokon, Franciaországban egy hatodik és egy második hely is összejött a kvalifikáción nyolcadikként végző Michelisznek.

autó, WTCC, Michelisz Norbert

Taroltak a Citroënek a Slovakiaringen

Ez most nem Michelisz hétvégéje volt - 2015. június 21.

Szlovákiában mindkét futamon csakis a Citroënek tudtak dobogós helyeket szerezni a WTCC-n, a Hondát hajtó Michelisz Norbi így is nagyot vezetett.

autó, WTCC, slovakiaring

WTCC, Szlovákia: Michelisz Norbi ismét jó esélyekkel indul

Michelisz Norbi e hétvégén Szlovákiában mérkőzik - 2015. június 19.

Szlovákiában ismét temérdek magyar néző előtt rendezik a WTCC 11. és 12. idei futamát.

autó, WTCC, marokkó, Michelisz Norbert, zengő motorsport

WTCC, Moszkva: Michelisz Norbi mindkét futamon pontot gyűjtött

Michelisz dobogóra állhatott Moszkvában - 2015. június 7.

Hazai sikerét nem tudta ismételni Michelisz Norbi Moszkvában, ám a második futam után dobogóra állhatott, s már az elsőn is szerzett pontot.

autó, Honda, WTCC, Oroszország, Moszkva

Friss cikkek

Megfizethető sportmodellként térhet vissza a Toyota Starlet

A Toyotától kaphat konkurenciát a Suzuki Swift Sport?

39 perce – Autósvilág hírei

Megint a saját feje után megy a Toyota, egy pillekönnyű benzines sportmodell lehet a japánok újabb nagy dobása

A főváros szívében található Cupra Garage nem értékesít autókat, mégis érdemes lesz betérni

Világszinten is különleges Cupra bemutatóterem nyílt Budapesten

4 órája – Újdonság

Különleges koncepcióval állt elő a Cupra, hiszen olyan kiállítóhelyiséget nyitottak, amelynek nem az a célja, hogy autókat értékesítsenek, ellenben így szeretnék megismertetni a nagyközönséggel az újdonságokat.

A közel 20 éves, városi miniautó sokkalta különlegesebb, mint hinnéd

Nem elírás: 10 milliót kérnek ezért a 19 éves smartért!

19 órája – Autósvilág hírei

Se valódi ajtaja, se valódi szélvédője sincs ennek a 2005-ben gyártott típusnak, mégis 8,5 és 10 millió forint között hirdetik őket a használtautó.hu találati listájában.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!