Találatok a következő címkére: zengő motorsport

A hazai WTCC futam belülről - élménybeszámoló

Ilyen volt pálya mellől: a WTCC a Hungaroringen - 2016. április 25.

Fotók, beszámolók, belsős információk a világbajnokság hazai futamáról. Csapatfőnökök, versenyzők, sportbírók és a média szemszögéből.

Polestar Cyan Racing, autó, WTCC, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, gyorsasági, WTCC 2016, fotók, sport, Citroen, Lada, Honda, Volvo, Polestar, hungaroring, Michelisz Norbert, zengő motorsport, Ficza Ferenc, Nagy Dani, José María López, Yvan Muller

Hatodik éve látogat hazánkba a Túraautó Világbajnokság

4 bajnokság, 1 belépő - itt a WTCC hétvégéje - 2016. április 22.

Elérkezett a hétvége, amire annyian vártunk. Két magyar tehetségnek is szurkolhatnak a Túraautó Világbajnokság futamaira kilátogatók.

sport, WTCC, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, Michelisz Norbert, Ficza Ferenc, Nagy Dani, zengő motorsport, hungaroring, Honda, Yvan Muller

Folytatódtak Túraautó Világbajnokság izgalmai  Szlovákiában

Folytatódtak Túraautó Világbajnokság izgalmai Szlovákiában

Zengőék Hondája égett, Norbi hatalmasakat autózott - 2016. április 17.

Végre jól szerepelt a Lada, ám végül ők is elfogytak. López hihetetlen győzelmével és Norbi hatalmas csatájával zárult a második futam.

WTCC, WTCC 2016, túraautó-világbajnokság, Michelisz Norbert, José María López, Citroen, zengő motorsport, Honda, gyorsasági, sport

Elrajtolt a Túraautó Világbajnokság - 2 magyar dobogó a mérce

Kétszer is dobogón végzett Michelisz Norbi az évadnyitón - 2016. április 3.

Már az év első két futamán Michelisz Norbi dobogóinak örülhetünk. A Volvo jó, a Honda még jobb, a versenyek izgalmasak. Ez egy jó év lesz!

WTCC 2016, Nagy Dani, WTCC, ETCC, túraautó-világbajnokság, túraautó, gyorsasági, Michelisz Norbert, zengő motorsport, Ficza Ferenc, Rob Huff, Honda CIVIC, lada vesta, Citroen C-Elysée WTCC, Polestar

Két tehetséges tizenéves versenyez Zengőéknél a WTCC-ben

Hivatalos: két magyar újonc is indul a WTCC-ben - 2016. március 30.

Hosszú találgatás után összeállt a 2016-os csapat a Zengő Motorsportnál. Ficza Ferenc mellett Nagy Dániel is ott lesz a WTCC mezőnyében.

Nagy Dániel, Ficza Ferenc, autó, WTCC, zengő motorsport, túraautó, túraautó vb

Hogyan tovább? - Michelisz Norbi a Honda gyári pilótája lett

Michelisz a Honda gyári csapatában folytatja - 2016. január 13.

Michelisz Norbinak nagyobb esélye lesz világbajnoknak lenni, mint valaha. Gyári csapat, kisebb Citroën jelenlét és így tovább. Hogy alakul a jövő?

Michelisz Norbert, Honda, Honda CIVIC, Honda Civic Type R, WTCC, versenyautó, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, túraautó, zengő motorsport

WTCC: Michelisz harmadik az utolsó futamon, övé a privát bajnoki cím

Michelisz Norbi privát világbajnok lett - 2015. november 28.

Michelisz Norbert a harmadik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) utolsó futamán, Katarban. Megnyerte a Yokohama kupát.

autó, Michelisz Norbert, WTCC, zengő motorsport, Honda CIVIC

WTCC, Japán: Michelisz Norbi az első helyről indulhatott, ügyesen ment

Pole, második hely, kiállás - ilyen volt a japán WTCC nekünk - 2015. szeptember 13.

Nem lett ugyan egy rajt-cél győzelem Michelisz Norbi számára a Japán WTCC Nagydíj, de a második hely sem rossz. A második futam balesetet hozott.

autó, WTCC, japán, Michelisz Norbert, zengő motorsport

WTCC, Portugália: Michelisz harmadik és negyedik helyen végzett

Michelisz Norbi szenzációs volt Portugáliában - 2015. július 12.

Óriási szó: Michelisz Norbi első futamos dobogós helyet szerzett Portugáliában, harmadik lett, majd a másodikon a negyedik helyet szerezte meg.

autó, WTCC, zengő motorsport, Michelisz Norbert

WTCC, Szlovákia: Michelisz Norbi ismét jó esélyekkel indul

Michelisz Norbi e hétvégén Szlovákiában mérkőzik - 2015. június 19.

Szlovákiában ismét temérdek magyar néző előtt rendezik a WTCC 11. és 12. idei futamát.

autó, WTCC, marokkó, Michelisz Norbert, zengő motorsport

Friss cikkek

A munka ünnepén a benzin és a gázolaj is olcsóbb lesz

Reagálnak a benzinkutak? Csökken mindkét üzemanyag ára!

3 órája – Autósvilág hírei

A kormány ultimátumot adott a benzinkutaknak, talán ennek is köszönhető, hogy a hét közepétől mindkét üzemanyag olcsóbb lesz, de a régiós átlagáraktól még mindig messze vannak a hazai értékek.

Minden látványos és izgalmas jelenetet elsütött a Toyota az új, háromrészes kisfilmjében

A legjobb autós moziklisék kerültek a Toyota új reklámjába Videó

7 órája – Autósvilág hírei

Az USA-ban kapható összes Toyota Gazoo Racing modell feltűnik a márka tripla reklámfilmjében, ami a Need for Speed és a Halálos Iramban hangulatát is megidézi.

A C 215 gyári kódnevű Mercedes nem csak megjelenésében, technikájában is innovatív volt

25 éves az ABC! De nem a betűrendről beszélünk!

10 órája – Sztori

Letisztult, karakteres formaterv, bivalyerős motorok, és innovatív technológiai megoldások. Röviden így lehetne összefoglalni a Mercedes 1999-ben bemutatott autóját, amely akkoriban a legerősebb kupé is lehetett az AMG modellek között.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!