Leleplezte az új SUV-ját a Hyundai, amelynek neve az Oroszlánkirály rajzfilmből is ismerős lehet

Kizárólag a kínai piacon értékesítik a Hyundai Mufasát, amit csak jövő héten mutatnak be hivatalosan Sanghajban, de a koreaiak már most mutattak fotókat a SUV-ról.

Legördült az első Model 3s a Tesla sanghaji gyárának futószalagjáról

Ahogy azt a Tesla ígérte, az év végéig beindult a gyártás a Tesla kínai üzemében. Az első legyártott autó egy Model 3s volt.

autó, Tesla, Tesla Model 3, Kína, sanghaj, gyártás, gyártáskezdés

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat

Hamilton simán nyerte meg a Kínai Nagydíjat - 2017. április 9.

A Forma-1 idei második versenyhétvégéje az időjárás miatt kaotikusan indult, a mai futam viszont gond nélkül lezajlott. Hamilton nyert - Vettel és Verstappen előtt.

autó, F1, Forma-1, kínai nagydíj, sanghaj, Hamilton, Vettel, verstappen

WTCC, Sanghaj: három citroënes állhatott a dobogón, Michelisznek is   jutott egy második hely

WTCC, Sanghaj: három citroënes állhatott a dobogón, Michelisznek is jutott egy második hely

López után már a Citroën is WTCC-világbajnok - 2016. szeptember 26.

José María López már világbajnokként indulhatott a WTCC sanghaji futamán. A főfutamot nyerte, Michelisz a nyitón második lett, a Citroën világbajnok.

autó, WTCC, sanghaj, Michelisz Norbert, Citroen, José María López

WTCC: Michelisz negyedikként végzett összetettben

Norbi behúzta az összetett negyedik helyet Makaóban a WTCC-n - 2014. november 16.

Pályafutása legjobb eredményét elérve Michelisz Norbert a túraautó-világbajnokság (WTCC) összetett pontversenyének negyedik helyén végzett.

autó, Michelisz, Michelisz Norbert, WTCC, zengő motorsport, Honda, sanghaj

Honda is nyert a WTCC-n Sanghajban, de nem Norbié

WTCC Sanghaj: López és Bennani nyert, Michelisz ötödik lett - 2014. október 12.

Michelisz Norbert a WTCC mindkét sanghaji futamán ötödik helyen ért célba, így a világbajnokságban is ötödik helyre került.

autó, Honda, WTCC, sanghaj

Norbi a negyedik helyről startol a WTCC második kínai futamán

Kínában tovább javíthat Michelisz - 2014. október 12.

Peking után Sanghaj, Michelisz Norbi pedig ezúttal a negyedik legjobb időt futotta, múlt héten Pekingben ötödik és hatodik helyen végzett.

autó, WTCC, Michelisz Norbert, zengő motorsport, sanghaj

F1: Kínában is Hamilton nyert

Ha ez így megy tovább, Hamilton lesz a világbajnok - 2014. április 20.

Az F1-szezon negyedik futama is Mercedes-sikert hozott, sorozatban a harmadikat Hamiltonnak. Fölényesen.

autó, F1, F1 2014, Forma-1, Mercedes-Benz, Hamilton, kínai nagydíj, sanghaj

Norbi sikerrel védte a gyáriak fenekét

Michelisz Kínában is dobogóra állhatott - 2013. november 3.

A sanghaji WTCC-futamok közül - magyar szempontból - az első borzasztó volt, a második annál lelkesítőbb. Már megint Michelisz volt a Honda hőse.

autó, WTCC, túraautó-világbajnokság, Honda CIVIC, Chevrolet CRUZE, Volvo C30, lada granta, kínai nagydíj, sanghaj, Michelisz, zengő motorsport, Yvan Muller

Citroën DS Wild Rubis: 295 lóerő, 4WD és 50 km emissziómentes hatótáv

Villanyüzem, turbó és összkerékhajtás a legújabb Citroën DS-ben - 2013. április 25.

Egyelőre csak koncepcióként, de benzines turbómotoron alapuló fullhibridként debütált a Citroën DS Wild Rubis szabadidő-autó Sanghajban.

autó, Wild Rubis, Sanghaji Autószalon, Citroen, DS, tanulmányautó, sanghaj, SUV, szabadidő-autó

Friss cikkek

Verstappen és Norris vívott egymással a végén, 1 másodpercen belül futottak be

Mindössze 7 tizedmásodperc döntött a győzelemről Imolában!

7 órája – Autósvilág hírei

Biztonsági autós fázis nélkül is tartogatott izgalmakat a Formula-1-es imolai futam, ugyanis az utolsó néhány körben Norris alaposan megfuttatta Verstappent a pénzéért.

Kerekesszékesek és kempingezők hű társa lehet a friss Honda Freed

Szokatlan megoldások tárházával érkezik az új családi Honda

9 órája – Autósvilág hírei

A visszafogott külső hatszemélyes utasteret és számos kreatív ötletet rejt.

Négyszeresére, 100%-ra emeli a Biden-adminisztráció a kínai villanyautók behozatali vámját

Bekeményített Biden a kínai villanyautókkal szemben

12 órája – Autósvilág hírei

Újabb lövések dördültek el az Egyesült Államok és a Kína közti kereskedelmi háborúban, az amerikaiak egy sor vámot vetettek ki vagy emeltek meg.