Találatok a következő címkére: Vettel

F1, Német Nagydíj - Vettel kiesett, Hamilton az élen ért célba

Hamilton győzött, ismét vezet a világbajnokságban - 2018. július 22.

A hockenheimi Német Nagydíjon is eleredt az eső, Vettel elmért egy féktávot, kiesett, a címvédő Hamilton pedig győzelemmel végzett.

autó, F1, Forma-1, német nagydíj, Hamilton, Vettel

Győzelemmel zárta Sebastian Vettel pályafutása 200. nagydíját

Vettel nyerte az idei második futamot Bahreinben - 2018. április 8.

Ausztrália után Bahreinben is győzelmet aratott a Ferrari német pilótája. A második helyen Bottas, a harmadikon Hamilton végzett.

F1, PRELUDE, Vettel, Sebastian Vettel, Ferrari, bahreini nagydíj, Forma-1

Győzelemmel indította az évet a Ferrari német versenyzője

Vettel nyerte az ausztrál idénynyitót - 2018. március 25.

Ma kora reggel elindult a Forma-1 2018-as szezonja. A futamot a második helyről induló Vettel nyerte, mögötte a címvédő Hamilton és Räikkönen lett a sorrend.

autó, F1, F1-2018, Vettel, Ferrari, ausztrál nagydíj

Vettel nyert Bottas és Räikkönen előtt Brazíliában

Vettel nyerte a Brazil Nagydíjat - 2017. november 12.

A Magyar Nagydíj után most először nyert futamot Vettel. A német versenyző már a rajtnál megelőzte Bottast, azt követően végig megőrizte vezető helyét.

autó, F11, F1, HR-V, Forma-1, Sao, Paulo, Brazil, Nagydíj, Vettel, Ferrari

Vettel 2015 után ismét megnyerte a Magyar Nagydíjat

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel a Hungaroringen - 2017. július 30.

Vettel idén negyedszer, pályafutása során pedig 46. alkalommal győzött, Mogyoródon 2015 után másodszor nyerte meg a Magyar Nagydíjat. Mögötte Räikkönen és Bottas lett a befutó sorrendje.

autó, F1, forma1, Formula-1, Vettel, Sebastian Vettel, HR-V, Magyar Nagydíj, hungaroring

Nem tudták megszorongatni a Ferrarikat a Monacói Nagydíjon

Ferrari uralom a Monacói Hercegségben - 2017. május 28.

Sokáig eseménytelenül és unalmasan zajlott a Forma-1 hatodik versenye, végül egy rövid sprintverseny tette izgalmassá a hajrát. Räikkönen bár pole-ból indult, a dobogó tetejére Vettel állhatott fel.

autó, F1, Forma-1, Monaco, Monacoi Nagydíj, Vettel, Sebastian Vettel, Ferrari, HR-V

Pályafutása 44. győzelmét ünnepelte Sebastian Vettel Bahreinben

Vettel a harmadik helyről nyert Bahreinben - 2017. április 16.

Idei második győzelmét aratta a német versenyző a Forma-1-es Bahreini Nagydíjon. Hamilton nagy hajrában második, csapattársa Bottas pedig a harmadik lett.

autó, Forma-1, F1, HR-V, Bahrein Nagydíj, Vettel, Sebastian Vettel, Ferrari

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat

Hamilton simán nyerte meg a Kínai Nagydíjat - 2017. április 9.

A Forma-1 idei második versenyhétvégéje az időjárás miatt kaotikusan indult, a mai futam viszont gond nélkül lezajlott. Hamilton nyert - Vettel és Verstappen előtt.

autó, F1, Forma-1, kínai nagydíj, sanghaj, Hamilton, Vettel, verstappen

Vettel második helyről indulva nyerte meg a Forma-1 idei első versenyét

Újra versenyképes a Ferrari, Vettel nyert Ausztráliában - 2017. március 26.

Számos új szabályt hozott idén a Forma-1, amely szorosabbá tette az erőviszonyokat. Az eddig fölényben lévő Mercedes az évindító futamon kikapott.

autó, F1, Forma-1, ausztrál nagydíj, Vettel, Sebastian Vettel, HR-V

Két hétvégét élt meg az F1 új időmérője

Megbukott az F1 új időmérő rendszere - 2016. április 11.

A hétvégén megrendezésre kerülő Forma-1-es Kínai Nagydíjon visszatérnek a tavalyi időmérő rendszerhez.

autó, F1, Forma-1, Maláj, Nagydíj, Ferrari, Vettel, FR-V

Friss cikkek

Két új taggal bővül a Toyota bZ szériája, de ezek sajnos csak Kínában lesznek kaphatók

Máris itt vannak a Toyota következő elektromos modelljei

6 órája – Autósvilág hírei

Bemutatták a sorozatgyártású Toyota bZ3C és bZ3X modelleket, amik a tavalyi koncepcióautókhoz képest alig változtak.

Olcsón adja az autóját a Xiaomi, de rengeteg kiegészítőt lehet hozzá vásárolni

Utólag lehet fizikai gombokat vásárolni a Xiaomi autójához

Alapesetben csak egy hatalmas multimédiás kijelzővel érkezik a Xiaomi SU7, viszont utólag lehet hozzá vásárolni fizikai gombokat, de zenére pulzáló LED-csík, és extra fejpárna is kapható külön.

Mintegy 230 millió forintot kérnek a legendás Hondáért

Eladó Ayrton Senna saját bejáratású Hondája

10 órája – Autósvilág hírei

A brazil ikon rendszeresen használta Portugáliában a Hondától kapott autóját, az 1991-es évjáratú csoda pedig új gazdát keres - igencsak borsos áron.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!