Találatok a következő címkére: Forma-1

Futamgyőzelemmel zárta Hamilton a Szingapúri Nagydíjat

Hamilton nyert, Vettel nullázott Szingapúrban - 2017. szeptember 17.

A tegnapi időmérőn domináló Ferrarik az első körben kiestek, Hamilton győzelemre váltotta az eső okozta káoszt. A brit világbajnoki éllovas ezzel 28 pontra növelte előnyét az összetettben.

autó, Forma-1, F1, Hamilton, Lewis Hamilton, Szingapúr, Szingapúri Nagydíj

Idén még együtt, jövőre már egymással küzd a Honda és a McLaren

Szakít a Honda és a McLaren, jövőre már egymással versenyeznek - 2017. szeptember 16.

Bejelentette különválását az F1-ben 2015 óta együtt futó Honda és a McLaren. Mindkét csapat marad ugyanakkor az F1-ben.

autó, Honda, McLaren, F1, Forma-1

1000 lóerőt teljesít, és képes csak elöl hajtani az AMG Project One

Itt a legelső F1-es motorral szerelt utcai autó - 2017. szeptember 12.

Négy darab elektromotor és a jelenlegi Mercedes Forma-1-es versenyautójának átdolgozott 1,6-os turbós motorja dolgozik benne. Mindezt klasszikus Le Mans-i prototípus formába húzták.

autó, Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, sportkocsi, versenyautó, Le Mans, Forma-1, prototípus, német autó, Frankfurt 2017, Frankfurti Autószalon

Michael Schumacher negyed évszázada szerezte első F1 győzelmét

Tudtad, hogy Schumacher 25 évvel ezelőtt nyerte első F1 futamát? - 2017. szeptember 10.

Megvan még a zöld-sárga Benetton F1 autó, amit V8-as Ford motor hajtott? Michael Schumacher 25 évvel ezelőtt azzal szerezte élete első F1 futamgyőzelmét. Még 90 követte.

autó, F1, Forma-1, Michael Schumacher, Ford, V8

Sofőr nélkül körözhet a versenyzők előtt a Mercedes-AMG GT

Önvezető lehet a F1-es safety car? - 2017. szeptember 4.

Bernd Mayländer, a Forma-1-es safety car vezetője bizonyára nem örül a felvetésnek, ugyanis állásába kerülne, ha robot terelgetné autóját a versenypályákon.

Mercedes, Mercedes-Benz, F1, Forma-1, Safety Car, önvezető autó

Hamilton sima győzelmet aratott Monzában

A Mercedes diadalmaskodott a Ferrari pályáján - 2017. szeptember 3.

A Mercedes brit pilótája rajt-cél győzelemmel zárta az Olasz Nagydíjat, mellyel átvette az összetettben a vezetést a harmadik helyen befutó Vettellel szemben. Közéjük a szintén mercedeses Bottas ékelődött be.

autó, F1, Forma-1, HR-V, Monza, Olasz Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes-AMG

A Franfurti Autószalonon mutatják meg a Forma-1-es technikát használó sportkocsit

Heteken belül láthatjuk az AMG hiperautóját - 2017. szeptember 3.

Forma-1-es technológiát visz utcára a Mercedes-AMG. Amivel hónapok óta hergelik a közönséget, azt heteken belül megismerhetjük. A Project One valódi hipersportautó lesz.

Mercedes-AMG, Le Mans, autó, sportkocsi, Mercedes, versenyautó, Mercedes-AMG, német autó, Le Mans, Forma-1, sportkocsi, versenyautó, német autó, Forma-1

Pályafutása 58. győzelmét aratta Hamilton a Belga Nagydíjon

Kemény hajrában győzött Hamilton Belgiumban - 2017. augusztus 27.

Döntő jelentőségű győzelemmel zárta ma Hamilton 200. F1-es versenyét, amely során 7 pontra csökkentette hátrányát a második helyen célba érő Vettellel szemben. A dobogó alsó fokára Ricciardo állhatott fel.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Spa-Francorchamps, Belga Nagydíj, HR-V, Hamilton, Lewis Hamilton, Mercedes

Újabb segédkéz jöhet a kisebb Forma-1 csapatoknak

Egyen alkatrészekkel tennék egyenlőbbé a Forma-1-et - 2017. augusztus 27.

Nem kiegyenlítést szeretne a Liberty Media, csupán költségcsökkentéssel segítenék a kisebb Forma-1 csapatok felzárkózását a gyáriakhoz.

F1, Forma-1, Formula-1, szabály, alkatrész

Eladó Juan Manuel Fangio Grand Prix győztes Maserati versenyautója

Csillagászati összeget érhet a Mester Maseratija - 2017. július 31.

A versenyzők a mai napig egyszerűen csak Mesternek hívják; Fangio 5 világbajnoki címével, amit négy különböző csapatnál szerzett, máig egyedülálló. 24 versenyt nyert, kettőt ezzel.

autó, Maserati, versenyautó, Forma-1, Juan Manuel Fangio, sport, motorsport, olasz autó, Ferrari

Friss cikkek

Az olasz-amerikai társsal a legnagyobb autógyártó lehetne a Hyundai-Kia

Úgy hírlik, egyesülhet a Hyundai-Kia és a Fiat-Chrysler

1 perce – Autósvilág hírei

Önmagában is bámulatos, hogy a Hyundai-Kia mára az ötödik legnagyobb autógyártóvá nőtte ki magát, most ráadásul úgy hírlik, egyesülnének az FCA csoporttal, amivel rögtön a legnagyobbak lennének.

Képes sportautókat büntetni egy villanyautó?