Találatok a következő címkére: max verstappen

Egy Honda e:Ny1 volánja mögé pattant be Max Verstapepen, majd meglepett egy csapat fiatalt

Fiatal gokartosok előtt parádézott Verstappen egy Hondával - 2024. március 9.

Max Verstappent egy Honda e:Ny1, a szomszédban edző fiatal pilótákat pedig a holland versenyző lepte meg a Red Bull brit központjában.

autó, Red Bull, max verstappen, Honda, e:Ny1, villanyautó, Forma-1

Kettő az egyben hétvége Bakuban, az izgalmak viszont elmaradtak

Pérez nyerte az idei év legunalmasabb versenyét Bakuban - 2023. április 30.

Debütált az új sprintformátum élesben Bakuban, de az izgalmak mindkét nap elmaradtak. Charles Leclerc verhetetlen volt az időmérőkön, a Red Bullt viszont továbbra sem tudta megfogni senki a versenyeken.

F1, Forma-1, Formula-1, baku, azerbajdzsán, Sergio Pérez, max verstappen, Red Bull, Ferrari

Verstappen Monzában is legyőzhetetlen volt, közel a címvédés

Címvédő lehet Max Verstappen - 2022. szeptember 11.

A Ferrari hazai versenyén, a Monzában rendezett Olasz Nagydíjon is a világbajnoki címvédő Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője győzött, ezzel újabb lépést tett második vb-címe felé.

autó, Olasz Nagydíj, max verstappen, Red Bull Racing

Simán nyert Belgiumban a bajnoki éllovas

Verstappen győzelem és unalom a Belga Nagydíjon - 2022. augusztus 28.

A 24 éves holland címvédő úgy diadalmaskodott, hogy büntetés miatt a 14. helyről rajtolt. Verstappen az idén kilencedszer, pályafutása során pedig 29. alkalommal nyert F1-es futamot.

autó, max verstappen, Red Bull Racing, Max, verstappen, Belga Nagydíj, Forma-1

Verstappen átvette a vezetést a bajnokságban Hamiltontól a hazai pályán

Fantasztikus pálya, unalmas verseny - Holland Nagydíj - 2021. szeptember 5.

Elképesztően izgalmas pálya a zandvoorti, de az F1 sajnos unalmas futamot produkált rajta.

autó, F1, Hollandia, Red Bull Racing, Honda, max verstappen

Ismét Max Verstappen nyert Ausztriában

Kár, hogy büntetik a versenyzést - Osztrák Nagydíj - 2021. július 4.

Egy kicsit izgalmasabban alakult az idei második ausztriai futam, ám ha a keményebb manőverekért továbbra is büntetést osztogatnak, nem csoda, ha nem mernek majd csatázni a versenyzők.

autó, osztrák nagydíj, max verstappen, Red Bull Racing, F1, Forma-1

Ismét andalító futamot hozott az F1, amelyen Max Verstappen tovább növelte előnyét

Verstappen legyőzhetetlen volt a Stájer Nagydíjon - 2021. június 27.

Rajt-cél győzelmet aratott a Red Bull Racing holland versenyzője a többnyire eseménytelen Stájer Nagydíjon.

autó, max verstappen, Red Bull, Red Bull Racing, Honda, F1, Forma-1

Majdnem elbukta a győzelmet Max Verstappen, de aztán fordult a kocka

Felszálló ágban a Red Bull - Francia Nagydíj - 2021. június 20.

Gumistratégiai csata döntött a Francia Nagydíj győzteséről. Verstappen növelte előnyét az egyéni bajnoki tabellán.

autó, Forma-1, Francia Nagydíj, Honda, Red Bull, max verstappen, F1

Az egyik leglátványosabb F1 helyszín többnyire a legunalmasabb is

Red Bull-Honda győzelem Monacóban - 2021. május 23.

Mindenképp helye van a naptárban Monacónak, ám ez a végletek versenye. Vagy nagyon izgalmas, vagy borzasztóan unalmas. Idén az utóbbi lett igaz rá.

autó, Red Bull Racing, Forma-1, max verstappen, Honda

Verstappen idei első futamgyőzelmét hozta az Emilia-Romagna Nagydíj

Eső, baleset és Verstappen győzelem Imolában - 2021. április 18.

Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője nyerte a vasárnapi, eseménytelennek nem nevezhető Forma-1-es Emilia Romagna Nagydíjat Imolában

autó, F1, Forma-1, max verstappen

Friss cikkek

Íme a Mini Aceman: egy kompakt, városi villany-SUV az ikonikus formával

A Mini is belép a prémium elektromos crossover mezőnybe

1 órája – Autósvilág hírei

Új modellel érkezik a Mini, mutatjuk, mit ígér a méretei tekintetében a Cooper és a Countryman között elhelyezkedő Aceman elektromos crossover.

Százmillió eurót költ a Fiat 500e hatótávjának növelésére a Stellantis

Kínai fejlesztésű akkuval újít a Fiat 500e

4 órája – Autósvilág hírei

A hatótávot is növelni fogja a költségcsökkentés mellett a Fiat 500e új, Kínában fejlesztett, de Olaszországban gyártásba kerülő akkucsomagja.

Eljárás indult a győri száguldozó ellen: mutatjuk, mekkora bírság járt mellé!

Ittasan duplázott rá a sebességhatárra a Speedmarathon idején

8 órája – Autósvilág hírei

A Speedmarathon ideje alatt duplázott rá egy sofőr a győri Széchenyi hídon érvényes sebességhatárra, ráadásul mindezt ittasan. Íme a "jutalma" a mutatványért.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!

Üzemanyag: Benzin/elektromos

TOYOTA PRIUS PLUG-IN PREMIUM!!! BŐR JBL NAGYNAVI TÁV.TEMPOMAT LED ÜLÉSFŰTÉS KAMERA !!NAGYON MEGKIMÉLT