Találatok a következő címkére: F1

Amatőr hibát vétett a kanadai, az újraindítás előtt szaladt bele az előtte haladóba

Biztonsági autó mögött okozott balesetet Stroll Kínában - 2024. április 21.

Egy Ferrari motor meghibásodása miatt kényszerült beküldeni a versenyirányítás a biztonsági autót, Lance Stroll pedig az újraindítás előtt öklelte fel az előtte haladó VCARB-ot.

F1, Forma-1, Formula-1, kínai nagydíj, Kína

Mindössze három kanyarig jutott Ricciardo Japánban, és vitt magával egy Williamst is

Egy futam maradt Ricciardo F1-es karrierjéből? - 2024. április 7.

Míg Tsunoda remekelt hazai futamán, addig csapattársa, Ricciardo egy kört sem teljesített, a hármas kanyarban falba állította az RB-t, ezzel előidézve az idei szezon első piros zászlóját. Egyesek szerint a bikások már nem sokáig tűrik a gyengélkedését.

F1, ricciardo, rb, japán nagydíj, Red Bull, Formula-1

Olliver Bearman szenzációsan versenyzett élete első F1-es versenyén Szaúd-Arábiában

Verstappen ismét győzött, a Ferrari beugrója nagyot küzdött - 2024. március 9.

Verstappen Bahrein után magabiztosan győzött Szaúd-Arábiában is csapattársa előtt, míg a dobogó legalsó fokára ismét egy Ferrari állhatott fel, ám az igazi szenzációt Carlos Sainz helyettese szolgáltatta.

F1

A címvédő ott folytatta Bahreinben, ahol tavaly abbahagyta

Verstappen simán győzött, a Ferrarik nagyot csatáztak egymással - 2024. március 2.

Max Verstappen hatalmas fölénnyel nyerte a 2024-es Formula-1-es szezon nyitóversenyét, mögötte csapattársa, Sergio Pérez végzett, míg a dobogó legalsó fokára a parádésan versenyző Carlos Sainz fért oda a Ferrarival.

F1, Bahrein Nagydíj, Formula-1

Megnéztük, mit tudott kihozni a Netflix minden idők egyik legdominánsabb F1 szezonjából

Ismét lehazudta a csillagokat az égből az F1 dokusorozata? - 2024. február 25.

A Hajsza a túlélésért (Drive to Survive) készítőinek minden korábbi szezonnál nehezebb dolga volt, hiszen a Red Bull egyetlen futam kivételével az összeset megnyerte. Lássuk, mit hozott ki a 2023-as szezonból a Netflix!

F1, Formula-1

Végre egy jó F1-ről szóló alkotás? Brawn GP: A lehetetlen Formula-1 sztori kritika

Méltó emléket állít a Brawn GP-nek az új F1-es dokumentumfilm? - 2023. december 3.

Eddig érthetetlen okokból a Brawn GP története a feledés homályába merült, csak mostanra jutott el odáig a filmes szakma, hogy ezt a nem mindennapi történetet igenis érdemes elmesélni. De megéri végigülni a közel négyórás alkotást?

F1, Formula-1, Mercedes, dokumentumfilm, SOROZAT, Vélemény

Egészen az utolsó körig kiélezett volt a csata, végül a Mercedes a konstruktőri második

Verstappen idei 19. futamgyőzelmét is megszerezte Abu-Dzabiban - 2023. november 26.

Max Verstappen immár Sebastian Vettelt is lehagyta a győzelmek számában az örökranglistán, A Red Bull pedig minden várakozást felülmúlva, 22 futamból 21 győzelmet zsebelt be 2023-ban.

F1, Formula-1, Forma-1, Abu-Dzabi, verseny, Nagydíj

A botrányokkal tarkított hétvége végül vállalható versenyt hozott

Verstappen Vegas utcáin is legyőzhetetlennek bizonyult - 2023. november 19.

Felszakadó csatornafedelekkel kezdődött, de végül mégiscsak a versenyzésről marad emlékezetes a Las Vegas-i Nagydíj. Az élen ezúttal is Verstappen végzett, a második helyért viszont az utolsó körig komoly verseny volt.

F1, Formula-1, GP, Las Vegas, Nagydíj

Pérez és Alonso csatája csempészett némi izgalmat a Sao Paolói Nagydíjba

Monoton körözést hozott az F1 brazil fordulója - 2023. november 6.

Verstappen újabb futamot zsebelt be Brazíliában, Norris pedig meggyőző teljesítménnyel hozta be a McLarent a második helyre. A harmadik hely viszont egészen a célvonalig nyitott volt, a végén mindössze 53 ezredmásodperc döntött.

autó, F1, Formula-1, Forma-1, Brazil Nagydíj, Sao Paulo

A helyi hős futama egyetlen kanyarig sem tartott, Verstappen magabiztosan győzött

Füttykoncert és piros zászló a Mexikóvárosi Nagydíjon - 2023. október 30.

Nem a közönség kedve szerint alakult a Mexikóvárosi Nagydíj, hiszen a publikum favoritja már az első kanyarban kirepült a bukótérbe, de a verseny még egy ennél is nagyobb balesetet is tartogatott, amely miatt a piros is előkerült.

F1, Forma-1, Formula-1, Mexikói Nagydíj

Friss cikkek

Egy újabb elérési csatornán, az Amazon webáruházon keresztül szólítja meg vevőit a Hyundai

A jövő autóvásárlása: az Amazonon nyit kereskedést a Hyundai

49 perce – Autósvilág hírei

Németországban az Amazon felületén is megjelenik a Hyundai "márkatere". Nem láttunk még ilyet, nem is tudjuk pontosan, hogy hasznos-e az új módszer, de mindenképpen innováció az autóvásárlás terén.

A tavalyi modellfrissítés után megkapta a GTS változatokat az új Porsche Cayenne

Ha nincs pénz a Turbóra: itt az új Porsche Cayenne GTS

4 órája – Autósvilág hírei

Európa tiltott gyümölcse, a Porsche Cayenne Turbo GT is megjelenik nyomokban az új Cayenne GTS-ben.

Íme a Mini Aceman: egy kompakt, városi villany-SUV az ikonikus formával

A Mini is belép a prémium elektromos crossover mezőnybe

18 órája – Autósvilág hírei

Új modellel érkezik a Mini, mutatjuk, mit ígér a méretei tekintetében a Cooper és a Countryman között elhelyezkedő Aceman elektromos crossover.

Friss tesztek

Kár, hogy nincs hozzá benzinmotor. Viszont nagy kedvezmény az van!

Ebből is népautó lehetne - MG5 teszt

Mindene megvan az MG5-nek, amitől igazi sláger lehetne a családi autóra vágyók számára. Már csak egy olyan motor kellene bele, ami szélesebb közönség számára is ideális.

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!